Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van értelme elmenni nászútra?

Van értelme elmenni nászútra?

Figyelt kérdés

Tavaly házasodtunk össze a férjemmel, és még nem volt nászút.


Nekem most nincs semmi keresetem, neki van. Menjünk így nászútra? A probléma az, hogy így neki kellene fizetni, holott eredetileg mindenki fizette volna a saját részét.


2018. máj. 14. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát így ne!! Gratulálok.
2018. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Így szerintem se. Ha el is akartok menni pár napos pihenőre, az oké, csak ne nevezd el nászútnak! Nászút majd lesz az, amikor már minden oké!
2018. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Milyen házasság az, ahol nem közös a jövedelem? Ez csak egymás mellett élés. De nászút közvetlenül az esküvő után van, utána már csak nyaralás.
2018. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 D. Brasco ***** válasza:
39%

3-as,ne álszenteskedj már....gondolom te az utolsó megkeresett filléred is leteszed az asztalra,mert ami az enyém az a tied is....ugyan már.......

Azzal mondjuk egyet értek hogy a nászútról már rég lekéstetek....az az esküvő után szokott következni,de nem évekkel.....

2018. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fél év az nem év.
2018. máj. 14. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem most nincs semmi keresetem, neki van"


Szóval csak ki/eltartanak?!

2018. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Képzeld, van olyan, hogy munkahelyváltás, valamint karrierváltás, amikor valaki visszamegy tanulni, hogy új szakmát szerezzen.
2018. máj. 15. 10:20
 8/8 anonim ***** válasza:
18%

A nők mindig tudnak valamilyen okot kreálni, hogy eltartsák őket.

Van aki -munka helyett- még utazást is leszervez a pasasa zsebére...

2018. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!