Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Maldív szigetek, Thaiföld...

Maldív szigetek, Thaiföld vagy Mexikóba mennétek inkább ha nyertek a lottón?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 19:01
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Maldív szigetek
2018. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Ehhez egyikhez sem kell nyerni a lottón ma már elég pár hónapig spórolni. Amúgy egyik sem túl izgalmas.
2018. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Azori-szgtk.
2018. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%
Körúti járdaszigetek.
2018. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

Én sosem nyertem a lottón, de most megyek negyedik alkalommal Thaiföldre. Mexikóban voltam nászúton.

Maldív szigeteken még nem voltam, de oda nem is vágyódom.

Nem vagyunk gazdagok, dolgozó emberek vagyunk, mégis megoldhatóak ezek a nyaralások lottó nyeremény nélkül is.

2018. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%
Mexikóba, ha azért fizetnének, akkor sem. Thailföldre sem igazán. Maldív-szigetre talán akkor, amikor Európában tél van, és már meguntam a téli hágóvasas túrákat, és pihenni szeretnék.
2018. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Thaifold lenne ebbol a harombol erdekesebb szamomra. Mondjuk a lottos dolgot en sem ertem.
2018. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 D. Brasco ***** válasza:
12%

Egyszer volt egy cikk erről hogy a magyar ember mennyire nem tudja higy mekkor összeg az ami a nyakába szakadna egy több milliárdos lotto nyeremenynel!ezt ez a kerdes is tukrozi!ezekhez nem kell lottó főnyeremény,sőt még csak különösebben jó módúnak sem kell lenni!

Egyebkent a maldiv szigeteket neznem meg még mielőtt elnyeli a viz

2018. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

D. Brasco:

1. Nem vagy tisztában az itteni kommentelők anyagi helyzetével. Van akinek bármilyen nyaralás túl nagy kiadás.


2. Azzal sem vagy tisztában, hogy ki mennyit szán nyaralásra. Aki relatív jól keres, annak sem ismered az anyagi céljait, lehet hogy egy 200 ezres repülőjegy már nem fér bele a költségvetésébe.


3. Nem csak milliárdos lottónyeremény létezik. 100 millióval például nem változik meg alapvetően az életed, ugyanúgy dolgoznál tovább. Legalábbis ha tudsz számolni.

2018. máj. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 D. Brasco ***** válasza:
2%

ReflectionAPI:


"1. Nem vagy tisztában az itteni kommentelők anyagi helyzetével. Van akinek bármilyen nyaralás túl nagy kiadás."

En sem vagyok tisztában vele,de nem is ez volt a kerdes hogy kinek milyen az anyagi helyzete!


"2. Azzal sem vagy tisztában, hogy ki mennyit szán nyaralásra. Aki relatív jól keres, annak sem ismered az anyagi céljait, lehet hogy egy 200 ezres repülőjegy már nem fér bele a költségvetésébe."

A céljaikat sem ismerem,de egy lottó nyereményről beszélgetve nem hiszem higy egy 200ezres repjegy fog bárkit is földhöz vágni!


"3. Nem csak milliárdos lottónyeremény létezik. 100 millióval például nem változik meg alapvetően az életed, ugyanúgy dolgoznál tovább. Legalábbis ha tudsz számolni."

Ha neked 100milla nem változtatja meg alapvetően az életed,és ugyanugy dolgoznod kéne tovább akkor te nem tudsz számolni!

2018. máj. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!