Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Horvátországba semmi húst nem...

Horvátországba semmi húst nem lehet kivinni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl vákuum csomagolt felvágottak, füstölt hús áru, májkrém.

Illetve a fagyasztott dolgok


2018. jún. 6. 14:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én meg nem kisérletezgetek helyi szarokkal, azt iszom ami ízlik.

Mindenki azt csinál amit akar, nem tudom miért ba.ssza az emberek csőrét ha nem mindenki olyan mint ő.

Felőlem azt iszol amit akarsz.

Én leírtam hogy én viszem, pont.

A kérdésre kéne válaszolni, nem a másik válaszát véleményezni.

2018. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 D. Brasco ***** válasza:
Nem az a legszomorúbb a dologban,hogy te itthonról viszel ezt-azt,(bár már ez is elég sokat elárul rólad meg arról amit te nyaralásnak nevezel)hanem az,hogy mindezt úgy adod elő,hogy azért kell ezt csinálni mert kint vállalhatatlan drágaság van!Ami viszont egyaltalan nem igaz!
2018. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Évente többször utazom (eleve külföldön élek). Igaz, többnyire repülővel megyek mindenhova, de amikor egyetemistakènt kocsival mentünk, akkor se vittünk otthonról kajàt sehova. Mindenhol van szupermarket, az àrak ràadàsul kb ugyanazok mint otthon...

Lehet lepontozni, én ha külföldre megyek, akkor szeretek úgy élni, úgy enni mint a helyiek... helyi recepteket kipróbàlni... stb

2018. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

És mennyivel jobb kint elbaszni a kevés nyaralóidőt bevásárlással, mint itthon kényelmesen megvenni?

Nem is értem hogy mekkora gyökerek vannak itt, akik ilyen semmiségeken képesek itt hisztizni.

És ezek szólják le a másikat....

2018. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Azért kíváncsi lennék hogy az itt nyilatkozó nagyvonalú, pénz nem számít emberek mikor voltak utoljára, ha egyáltalán voltak nyaralni külföldön.

Vagy hitelből mennek 5 évente"


Kedves 62%-.os, most alaposan mellé fogtál!!

Ugyanis 10 méterre lakom az Adriától.

De osszad az csak az észt...

2018. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk már többször kint. A tapasztalat nekünk is az, hogy drága a víz, és drágább az élelmiszer is. Mi is viszünk vizet, viszünk téliszalámit, házi sajtot is. Sőt, az apartmanban van hogy főzünk is?! És ez miért fáj bárkinek is? Mindenki nyaraljon úgy ahogy akar, és mindenki foglalkozzon a saját dolgával. Ennyi szerintem :)
2018. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!