Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nektek van kedvenc külföldi...

Nektek van kedvenc külföldi állatkertetek?

Figyelt kérdés

Én sokat járok a családommal külföldön, és mivel a kisfiam nagyon szereti a lámákat (vicces és cuki állatnak tartja), ezért nagyon szereti simogatni őket.

Sajnos azonban Magyarországon nem lehet lámákat simogatni, ezért ha külföldön járunk, felkeressük az olyan állatkerteket, ahol lehet. Sok kedvenc külföldi állatkertünk van, mi elsősorban a viszonylag kisebb ausztriai, németországi állatkerteket szeretjük, de nekem nagyon bejön a mauritiusi Casela Park is.


És nektek van kedvenc külföldi állatkertetek? Melyik az?



2018. jún. 10. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Azt nem tudom, hogy lehet-e lámát simogatni, de nekem a kedvencem a sydneyi Taronga állatkert. Gyönyörű helyen van.
2018. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Oasis Park Fuerteventurán. Nem kimondottan állatkert, de gyönyörű az egész.
2018. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Artis, Amszterdamban. Ha a gyerekedet érdeklik a majmok is, érdemes egyszer eljönnötök Apelndoornba, as Apenheul-be. Szabadon járkáló majmok is vannak, bár simogatni nem ajanlott es nem is szabad őket. Klassz hely nagyon, egy teljes napot simán el lehet ott tölteni. Vagy a Dolphinarium Harderwijkban, az is szuper, naponta több showt is végig lehet nézni az egyszeri belépővel
2018. jún. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Kedvenc állatkertek ugyan nincs, de igaz rég 2009-Ben voltam egy hotelben Isztambulban hotel polonezkoy volt a neve, ahol sok állat volt szabadon, két láma is és lehetett őket simogatni.

2018. jún. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"nekem nagyon bejön a mauritiusi Casela Park is."

nem gyenge...

Én csak a pozsonyiban ( kb. olyan , mint a győri csak vannak műanyag dinok is ) és a Fertő tó melletti Family Parkban voltam külföldön bár az utóbbi inkább vidámpark, de kisgyerekekkel élmény.

2018. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam oda járni.


Sokkal jobban szeretem az Alpok rétjein legelésző teheneket és szabad kőszáli kecskéket nézni, mint a sok "egzotikus" rabot.

2018. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Európában: Bécs, Nyugat-Berlin, Kelet-Berlin, Lipcse, Zürich, Arnhem, Prága, Rotterdam, Köln.

Többi kontinens: Bronx, San Diego, Columbus, Johannesburg, Szingapúr.

2020. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!