Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Booking.com oldalon a fizetés...

Imana kérdése:

Booking.com oldalon a fizetés nem egyértelmű. Valaki elmondaná nekem egyszerűen? Telefont nem veszik fel, e-mail-re eddig csak a rendszer válaszolt.

Figyelt kérdés

"Az ön fizetési adatainál"ez van"Mi begyűjtjük a foglalás árát,így érkezéskor nem kell a fizetéssel vesződnie.Csak érezze jól magát!"

Fizetési részletek:Ön biztosította foglalását: MasterCard. A részletek automatikusan, a fizetési sémának megfelelően kerülnek levonásra a kártyájáról. Az Ön foglalását megerősítettük:2018. júl. 10. (26-án mennénk)És ekkor ez van írva!: A szálláshely az alábbi fizetési módokat fogadja el:Kizárólag készpénzes fizetés,hitelkártya nem elfogadott.Ön EUR pénznemben fog fizetni a szállásának, a fizetés napján aktuális árfolyam szerint."

A kérdésem:Levonja a booking a kártyáról és átutalja a szállásnak/vagy eurót vigyünk Horvátországba?

A szállásadó (nem szálloda) sem adott konkrét választ. Itt is szétnéztem,de 2014 a legfrissebb hozzászólás.

Köszönöm a választ!



2018. jún. 11. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem levonják előzetesen a kártyáról.
2018. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy levonják, vagy nem. a szöveg sablon. ahány hely annyi szokás. 99%-ban nem vonnak. de van ahol igen. önmagában a booking.com soha nem von semmit. ott csak a foglalást intézed!!!! ha levonás van, azt a szállás intézi, nem a booking, így a szállással kell kapcsolatot tartanod
2018. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Már a bookingnak is van olyan szolgáltatása, hogy ők intézik a fizetést is.
2018. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában azt vonják le, amit akkor is ki kell fizetni, ha nem mentek. Ez júli 10-én fog megtörténni. A különbözetet a helyszínen - neked itt kp kell fizetni. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. De volt olyan többször is, hogy csak az utazás napján vontak le. A foglalás részleteinél ez grafikonon is látszik.
2018. jún. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem még az utazás napján is azt az emailt küldték, hogy kint kártyával is rendezhetem a díjat.

Horvátországban egy utazási irodában kellett bejeletkezni (ez ott gyakori).

A hölgy készségesen mutogatott a bankautomatára, hogy ott felvehetem az eurót ! , mert kártyával persze nem lehetett fizetni!...

Képzelem milyen díja lehet kint eurót felvenni...

Szóval vigyetek eurót, de nekem az elöleget már itthon levonták a kártyámról.

2018. jún. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy rémlik, hogy a visszaigazoláson egyertelmuen látszik, mennyi a fizetendő összeg a helyszínen. Például az idegenforgalmi adó tipikusan olyan költség, amit direktben a szallasadonak fizetsz és nem árt tudni emiatt, ha nem fogadnak el kàrtyát.
2018. jún. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat!
2018. jún. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!