Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mindent a Maldív-szigetekről?

Mindent a Maldív-szigetekről?

Figyelt kérdés

Párommal szeretünk utazgatni.Voltunk már néhány helyen(pl Kanári-szigetek,Azori-szigetek,Madeira,Mallorca,Seychelles-szigetek).Most viszont a Maldív-szigetekre esett a választás. Minden érdekelne vele kapcsolatban. Interneten már kb mindent megnéztem,de mégis személyes véleményekre és tapasztalatokra lennék kiváncsi,időjárás,mikkr érdemes menni,biztonságos,milyen programlehetőségek vannak stb :)

Ui:Dolgozó fiatal pár vagyunk,nem szülők pénzéből csináljuk mindezt. A normális válaszokat viszont megköszönöm :) .



2018. jún. 17. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem jött be. Valóban csodálatos a tenger, de azon kívül tényleg semmi érdekes nincs.
2018. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod :)
2018. jún. 17. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem voltam, de egy közeli barátnőm igen: ugyanazt mondta, mint az előttem szóló: néhány lapos szigetecske pálmafákkal, üdülőházakkal, semmi látványosság.

Ebből a pénzből izgalmasabb helyre is el lehet jutni.

2018. jún. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Sajnálattal hallom. Ezek szerint van akinek maximálisam megfelelt és van a masik véglet ,akinek meg nem. A pénz nem számít olyan mértékben,szóval hogyha ez nem lesz szimpatikus ,az évben még eltudunk menni valahova :) köszönöm neked is :))
2018. jún. 18. 06:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy nektek milyen igényeitek vannak. Ha olyan nyaralást szeretnétek, hogy sütkérezni a parton, fürödni jókat, esetleg búvárkodni, akkor megfelelő, ha az aktívabb nyaralás hívei vagytok akkor kevés lesz.
2018. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az On the Spot forgatott ott pár éve ( [link] hát nekem ilyen áron nem kellene a luxusnyaralás, ahol semmit se lehet csinálni, cserébe bazidrága. Ázsia körút sokkal jobban megéri ebből az összegből és ott is van lazulós,pihenős rész, de cserébe nem olyan izolált és nem dolgoztatják rabszolgaként a bangladeshieket.
2018. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát köszönöm:) Lehet hogy átgondoljuk akkor ezt a kis nyaralást. :)
2018. jún. 28. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!