Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kamaszok! Nektek mi volt a...

Kamaszok! Nektek mi volt a legrosszabb tábor amiben voltatok?

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 09:13
 1/3 anonim válasza:
Nekem a legrosszabbnak mondható, az az volt, amikor erdei suliban voltunk és egy hányós hasmenős vírusos gyerk is bejött, ezért majdnem mindenki elkapta. Szerintem nem kell részletezni miért volt rossz mellette hányásokat takarítani...
2018. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy edzőtábor, ahol az induláskor derült ki, hogy az egyetlen lány, akivel valamennyire jóban voltam, nem jön.
2018. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gólyatábor...


Felkeltettek minket Tajga vodkával... és egy erdőben kellett meztelenül szaladni éjjel, a csajoknak ki kellett harapni egy tejeszacskót.

Aztán egy ponthoz értünk ahol egy kotongumit és egy tampont tartott a senior a kezében.


Gondolhatjátok... fel kellett dugni valakinek a seggébe egy tampont egy kotonban :'(


Aztán versenyivás volt, a legalpárabb TESCO vodka... 4 decit ittam, és sugárban hánytam ki később. Hálisten jóllettem hamar, mert volt benne gyakorlatom :D aztán mentem is a vonatra hamar és valahogy anyukám ébresztett már az ágyban :D


Mérnök infó szak, pár csaj volt csak...

2019. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!