Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Csehországban mi számít drágának?

Csehországban mi számít drágának?

Figyelt kérdés
Én meg a mamám fogunk menni prágába csak nem tudjuk hogy mennyi eurót érdemes váltani. Vagy hogy ott mennyire drágák a dolgok. Valaki akinek tapasztalat vagy akár tud valamit annak megköszönném a segítséget

2018. júl. 7. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Cseh koronát váltsatok, euro a szlovákoknak van.😉 Olyan árak vannak mint Budapesten nagyjából.

Az, hogy mennyit váltsatok függ attól, hány napra, és hova mentek(van-e étkezés a szálláson).

2018. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megerősíteni tudom, amit az #1-es ír.

Egyébként meg bankkártyát majdnem mindenhol elfogadnak (kocsmákban, kávézókban is, nem csak a belvárosban, de mondjuk Žižkov városrészben is), én csak bankkártyát vittem, és nem éreztem a hiányát a készpénznek.

2018. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalataink szerint az eurobol koronara valo atvaltas a legkozpontibb valtokban volt a legdragabb Pragaban :) Egyebkent ahogy mar irtak, az arak elegge hasonloak.
2018. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket. 5 napra megyünk és reggeli az lesz a hotelban nekünk az benne van az árban. Akkor érdemesebb 50euró felett átváltani?
2018. júl. 8. 00:17
 5/7 anonim ***** válasza:

50 euró 2 emberre biztosan kevés lesz, főleg, hogy ebéd, vacsora sincs. 5 napra minimum 100 eurónak megfelelő koronát mondanék - bár szerintem még az is szűkös.

Ne csak a kajára gondolj, hogy azt olcsón megveszitek, hanem közlekedés, belépők esetleg, meg ha megtetszik valami, megvennéd, stb.

2018. júl. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 3 napot voltunk ketten, reggeli volt, 110 eurot költöttünk.
2018. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi 3 nap alatt 300 eurót simán elköltöttünk. Belépőjegyek, közlekedés,étkezés. Persze attól is függ,hogy mennyi helyre látogattok el, ha csak sétáltok a városban akkor más a helyzet. De 50 euró nagyon kevés, hacsak nem úgy gondoltad, hogy viszed a kártyád ezt meg csak tartalèknak váltod.
2018. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!