Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért tilos Ukrajnából földes...

Miért tilos Ukrajnából földes cseresep virágot behozni Magyarországra?

Figyelt kérdés
Vettem egy szép tuját, de sajnos elkobozták...Visszaküldtek vele, hogy áljak sorba a kb 2 órás sorba... majd áljak sorba a magyarra ami kb 1 óra megint... kidobni nem lehet azt mondták. Elég furcsa eljárás :D
2018. júl. 28. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhonnan tilos. A föld fertőzött lehet.
2018. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért jó kérdés, mert jelenleg a hús- és tejtermékek magámcelú behozatala tilos állTegészségügyi (járvámegelőzési) okokból. Valószínűleg van olyan növénybetegség, ami miatt a növènyek behozatala korlátozott.
2018. júl. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ültesd el a határon.
2018. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondtam a határőrnek, hogy elültetem a határon azt mondta nem lehet! Vigyem vissza Ukrajnába!
2018. júl. 29. 16:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősöm is így járt...de neki csak kikelett borítania a földet a kukába és gyöketestől beengedték a virággal M -o ra!
2018. júl. 29. 16:20
 6/6 anonim válasza:
Azttol félnek cigit csempésztél bele
2018. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!