Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » BKV autóbuszra mennyi és...

BKV autóbuszra mennyi és mekkora bőröndöt/táskát lehet felvinni?

Figyelt kérdés
Mekkora vagy hány darabszámtól kell venni külön jegyet?

2018. júl. 29. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"VII.

1. Kézipoggyász szállítása

Az utas a tömegét és méretét tekintve külső segítség igénybevétele nélkül saját maga által hordozható, a fel és leszállást, biztonságos kapaszkodást, a saját, valamint a többi utas mozgását utazását és ülőhelyhasználatát nem akadályozó kézipoggyászt szállíthat díjtalanul. A szállított csomagok összmérete nem haladhatja meg két kézipoggyász méretét, amely vagy 2 db 40x50x80 cm-es, vagy 2 db 20x20x200 cm-es vagy 1 db 40x50x80 cm-es és 1 db 20x20x200 cm-es méretbe belefér."


Olyan nincs, hogy te külön jegyet veszel a csomagnak. Ez nem repülő.

2018. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt kerestem, csak valamiért nem találtam😳
2018. júl. 30. 00:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyakorlatban akkorát, amivel feltűnés nélkül be tudsz egy pillanat alatt szállni, be tud záródni mögötted az ajtó, nem nyomja ki az ablaküveget a túloldalon, és nem lóg másik három utas ölébe is bele. Ugyanis amíg nincs valami összeszólalkozás, senki nem kezd el ott poggyászt méregetni.


Amúgy szerintem a karácsonyfáktól kezdve a plazmatévékig sok minden kilóg a megadott méretből, aztán azokat is rendre ott szokták hordani...

2018. júl. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az se rossz!😂
2018. júl. 30. 02:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!