Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Horvátországban vagyunk...

Horvátországban vagyunk jelenleg, mutatja a 4G-t viszont nem tölt be egy oldalt sem. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a problémám, hogy Horvátországban nyaralunk jelenleg, és amit átléptük a határt abban a pillanatban elment a monilnetem. Újraindítottam a telefonomat, de semmi. A következőket mutatja: horvát hálózaton vagyok (HT HR), van 4G, van térerő szóval minden feltétel adott. A telefonomon az adatroaming be van kapcsolva. Tárcsáztam a *104# számot, amivel a hívást be tudtam kapcsolni. Előtte hívni sem tudtan a mellettem ülő telefonját sem Magyarországon tartozkodót.

Viszont a mobilnetem még mindig nem állt helyre. Egy üzenetet nem tudok elküldeni.

Feltöltő kártyás vagyok, lehet, hogy eg a probléma? Tesóm aki előfizetéses, neki működik a mobilnete. És igen, a mobil internetem EU-n belül használható.

Valamint tudom, nem az internet a legfontosabb ilyenkor, de azért szívesen küldenék ismerősöknek képeket a csodás helyről.

Ha valami információt lehagytam, azért elnézést elnézést kérek.

A segítségeket előre is megköszönöm! :)



2018. aug. 3. 22:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Az még lemaradt, hogy Telekom szolgáltatónál vagyok :)
2018. aug. 3. 22:28
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kihasználtad "elfogyott a neted?"
2018. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Androidos telefonnál még ellenőrizd az alábbi beállításokat is.

Beállítások menüben a "SIM-kártyák és mobilhálózatok" menüben az alábbi három almenüt is:


1.

"Mobiladat-kapcsolat" be van kapcsolva?


2.

"Adatforgalom beállítása" menün belül az "Adathasználat" bekapcsolva?


3.

"Nemzetközi adatbarangolás"-on belül "Adatbarangolás" bekapcsolva / mindig ?

2018. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem se működik külföldön a mobilneten eddig sose működött amikor probaltam de amint hazaértem müködött
2018. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1) neeem, van még 4gb netem, Telekom alkalmazásban folyamatosan nézem.

2) sajnos nem androidos vagyok hanem IOS-os telefonom van.

Minden adatbarangolás elméletileg be van kapcsolva, legalábbis amit be tudtam kapcsolni azt bekapcsoltam.

2018. aug. 4. 07:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szolgáltatót hátha tudnak segíteni. Néha vannak ilyen rejtélyes hibák. Én konkrétan ugyanilyen gond miatt váltottam szolgáltatót, mert egyszerűen nem tudták megoldani a problémát. Még új SIM kártyát is kaptam, de az sem segített, ugyanúgy nem ment külföldön a net.
2018. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az volt az első mikor megérkeztünk, de horvát nyelven kezdett nekem karattyolni. Már mobilnetem az van, viszont hiába írja a 4G-t, egy üzenetet Messengeren fél percig küld. Képekről meg ne is beszéljünk.

Mindegy, azért köszönöm!

2018. aug. 4. 22:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg probálj meg manuálisan szolgálatót váltani. Kapcsold ki az automatikus hálózat választást, és a fel ajálott hálozatok küzül esetleg válasz másik szolgálatót.
2018. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!