Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek hogy a...

Előfordult már veletek hogy a nyaralást utolsó pillanatban kellett lemondani vagy terven felül félbeszakítani?

Figyelt kérdés
Mi miatt történt ez? Lett kompenzálva valahogy?

2018. ápr. 27. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
A mi családunkban - noha évente kb 10-szer járunk nyaralni - mindenki egészséges mentálisan is, testileg is. Ezért még sosem fordult elő az általad kérdezett eset.
2018. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es, az gondolom megvan, hogy ez csak időszakos állapot. Ráadásul az egészségügyin kívül lehet pl. időjárási, politikai, anyagi oka is a megszakításnak.


Nekem például azért nem lett semmi a kubai nyaralásból, mert szabadjegyesként átszálláskor nem fértünk fel a túlkönyvelt gépre és a további járatokon sem voltak különösebben jók az esélyek. Van ez így.

2018. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha kötsz utasbiztosítàst, és önhibàdon kívül kell megszakítani, és nem vis maior miatt, akkor többnyire a biztosítàsi feltételek szerint kompenzàlnak (pl betegség esetén hazaszàllítàs soron kívül, stb...)

Vis maior esetén (időjàràsi körülmények, háborús esemény, stb) maximum hazavisznek, de nincs kompenzàció.

2018. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én most sztornoztam egy egyiptomi nyaralast mert kozbe jött egy uzleti ut, 20%ba fajt mert még épp 30 nappal előtte voltam.
2018. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"válaszok

"A mi családunkban - noha évente kb 10-szer járunk nyaralni - mindenki egészséges mentálisan is, testileg is. Ezért még sosem fordult elő az általad kérdezett eset."


...Hat nagyon jol mehet nektek hogy EVENTE 10 alkalommal mentek nyaralni, es gondolom idomilliomosok is vagytok. Persze arra sem gondolsz a lenezo stilusoddal, hogy BARKIVEL tortenhet esetleg baleset.. eltori a labat, vagy akar sulyosabb dolog. Nem kell ehhez sem mentalisan sem testileg betegnek lenni, a belesetek megtortennek egeszseges emberekkel is, akarmilyen furcsa...

2018. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!