Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lehetseges, hogy elrontottak...

Lehetseges, hogy elrontottak az utlevelem vagy masnak is igy van?

Figyelt kérdés
Meg 2012-ben igenyeltem 10eves utlevelet, akkor atneztem es mivel a szemelyi adataim egyeznek nem nagyon nezegettem. Most viszont feltunt,hogy az elozoben nem csak maga a szo,hogy "allampolgarsaga" hanem a valasz is,tehat, hogy "magyar" le van irva magyarul es angolul is,ebben meg csak magyarul,tehat,hogy "magyar". Oke az utlevel boritojan ott van,hogy Hungary, de ha az allampolgarsag szo ki van irva angolul is, miert csak magyarul irtak ala a nemzetsegem? Az elozo utlevelben angolul is benne volt. Ez vajon hiba lenne? Ugyanis azt,hogy "magyar" igy magyarul gondolom nem sok helyen kell megertsek. Nektek is igy van? Vagy ujat kellene igenyelnem es ez esetben ezt kifizetne? Mert eleg draga volt 10 eves es kovetsegen csinaltattam anno.
2018. aug. 13. 15:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Eleg sokat utazom,igaz csak Europaban belul,eddig meg nem szoltak erte, viszont az is igaz, hogy van egy masik allampolgarsagom is,annak az utlevelet is hasznalom es ott is benne van angolul. Szerintem ez hiba lehet. Kivancsi vagyok mit gondoltok.
2018. aug. 13. 15:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Oda van írva hogy magyar/hungarian
2018. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!