Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nektek mitől álom utazás egy...

Nektek mitől álom utazás egy álom utazás? Milyen a kedvenc tájatok? Mi nektek a legszebb?

Figyelt kérdés
Számomra nincs szebb és pihentetőbb egy fehér homokos, esetleg sziklás partos, türkiz színű tengernél.
2018. aug. 14. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami különleges. És ez nem feltétlenül csak egy fajta táj.

Nekem ezek voltak eddig, ami álom és valóra vált:

- Moszkva

- New York

- Mexico, a kirándulások is és a tengerpart is

2018. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a tengert, de inkább a sziklás, dramatikus partok vonzanak, ahol lehet hosszan túrázni. Az aktív pihenés híve vagyok, a tengerparti heverészésre 2 óra alatt ráunok, nem nekem való, néha irigylem azokat, akik képesek megülni a hátsójukon :) Ezen kívül imádom a hegyeket is, számomra kevés jobb dolog van annál, mint amikor egy hosszú, izzasztó, mászós nap végén fentről bámulom a csodálatos tájat.. A legjobban az olyan helyeket szeretem, ahol egy magas hegyről vagy sziklapartról rálát az ember a tengerre vagy az óceánra, aholyan kettő az egyben :)
2018. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor mi.


Ugyanúgy imádom a zord, magas, hófödte svájci Alpokot, mint a köves-sziklás türkiz, messzire nyúl tengert.


Szóval nem tudok választani :)

2018. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És néha nagyon jól esik csak heverészni, meg búvárkodni, máskor pedig mászni, vagy órákon át sétálni a havasi legelőkön. :)


De eddig a legszebb túra

1. Versascatal volt Sonognotol Lavertezzoig

2. Walensee-i túra. Baloldalt 400 m-rel alattad a hosszan nyúló kék tó, jobb oldalt a réten túl pedig még onnan is 1200 méter magasba szökő kopár sziklák sora

2018. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Számunkra a szép környezet és a megfizethető exclusivitás a fontos, ezért szeretjük a Maldívot és Thaiföldön is találtunk pár kellemes helyet.

De ezekre a csodás vidékekre csak télen kalandozunk, közben amikor jó az idő Európába foglalunk különleges utakat magunknak.

2018. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban kedvelem az aktív pihenést. A tengerpart klassz, de nagyon gyorsan megunom. Szeretem szép városokban sétálni, túrázni. És a legjobb, ha egy nyaralásba minden belefér:)

Városok közül nagyon tetszett pl. Strassbourg, Salzburg. Kisebb koromban rengeteget jártunk szüleimmel a környező országok hegyes vidékeire (pl. Grossglockner), azok is nagyon jók voltak. De tetszett a Medve-szurdok is, Erdélyben a Tordai-hasadék.

2018. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahol meleg éghajlat van, sok látnivaló (múzeumok, szép történelmi épületek) és érdekes az ország történelme.


Egyiptom, Olasz- és Törökország nagy kedvencem.

2018. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a változatosság a legfontosabb. Elég sokat vagyok úton, mindig igyekszem úgy intézni, hogy minden évben legyen pár magyar város, ahol még nem voltam, néhányszor pár nap európai nagyvárosokban, egy természetjárósabb fókuszú út, meg 1-2 hosszabb túra másik kontinenseken. Ázsiai nagyvárosok után felüdülés tud lenni egy kicsit lelépni Erdélybe.
2018. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Számomra a tenger jelenti a teljes kikapcsolódást, valami gyönyörű fehérhomokos parton. Snorkelezés közben sasolnám az érdekesebbnél érdekesebb halakat, korallzátonyokat, este szimplán felfeküdnék, elengedném magam és bámulnám a csillagokat.

Ha még gyilkosbálnával is úszhatnék, többet nem is kívánhatnék. :)

2018. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!