Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A legtöbb csoportos, buszos,...

A legtöbb csoportos, buszos, hétvégi kirándulás Budapestről indul, hajnalban. Hogyan juthatok fel, ha vidéken (Szegeden) lakom, viszont olyan korán nincs vonat, autóm pedig nincs?

Figyelt kérdés

Gondoltam telekocsira, de azért arra az esély, hogy valaki éppen aznap akar éjfél és hajnali 2 között Bp-re menni, mikor én, elég kicsi esélyt látok.


Transzferszolgáltatás csak repterekre van? Hogy működik? Mennyibe kerülhet?


2018. aug. 14. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Keress olyat, ami Szegedről indul.

2. Menj fel az IC-vel előző este és aludj Budapesten, keress valami egyszerű szállást. Alkalmanként esetleg valami rokonod, ismerősöd is elszállásol.

2018. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez a kettő nekem is eszemben volt, ill. eddig így tettem. De most pont arra lennék kíváncsi, hogy ha ez a két dolog nem jön szóba, hogy lehetne még megoldani:)
2018. aug. 14. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó pár telekocsi közlekedik a nagyvárosok között éjszaka is. A transzferszolgáltatás is jó ötlet lehet, a reptérről be tudsz jutni tömegközlekedéssel egész éjjel a városba. Esetleg előző este mész és Pesten alszol. Vagy saját magadnak szervezel utazást és rugalmasan alakítod az időpontot. Konkrét út esetén tudunk adni tanácsokat.
2018. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!