Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akit gyerekkorában soha nem...

Akit gyerekkorában soha nem vittek/engedtek nyaralni a szülei, felnőttként az első (jó pár havi) fizujából hová ment először?

Figyelt kérdés
Én nem voltam még nyaralni, de majd a Balatonra szeretnék menni vagy Olaszországba, ha megengedhetem magamnak. :)
2018. aug. 18. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő jó választás :-)
2018. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Én a saját fizumból sem mentem el évekig sehova, mert nekem ez nem volt megszokott, alapvető dolog. De amikor már ott pihent pár misi a számlán, akkor elkezdtem utazgatni, először Európán belül, Görögország, Olaszország, Spanyolország aztán Európán kívül is. Én a Balcsit hanyagolnám. Gyerekként egyszer voltam ott valami táborban, de az egy okádék pocsolya. Főleg akinek nincsenek gyerekkori élményei onnan és nem tölti el nosztalgikus érzéssel a hely, annak nem sok izgalmas van ott főleg ha már voltál tengernél.
2018. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolom azért nem mindegy, hogy Balatonon belül is hová megy az ember. Balatonföldvárról és Balatonfüredről gyönyörű fotókat láttam és Tihany is jónak tűnik. :) Vagyis mindenképp szebb, mint a mi településünkön (vidéken) a koszos, üvegszilánkos Duna-part, ahová kicsi koromban vittek a szüleim "pancsolni" vagy Veresegyházon a horgásztó, ami strandként is működik. Szóval adnék egy esélyt a Balatonnak.
2018. aug. 18. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Legjobb dolog az utazas.

Odahaza csak a Balaton. Nekem a kedvencem. Györöki fonyódi füredi strand na meg siófok.


Külföld mindenütt király. Ausztria Németország Olaszország északtól Nápolyig (az alatt már nem ajánlatos) Francia riviéra (drága de örök élmény) Katalónia(nem spanyol kikérik maguknak)

Keleten pedig Görögben Zakynthos. Nekem mindegyik csoda volt.

Sajnos Szlovák meg Lengyelről nincs jó tapasztalatom

2018. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azta, Zakynthos tényleg gyönyörű!!! :)
2018. aug. 23. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Görög mindenütt nekem Rodosz is bejött de maga Zakynthos meg a társaságom miatt is volt jobb élmény mint a rodoszi.

Ha kis pénzed van akkor még Szlovénia fér bele. Elképesztően összetett hely ahol a fürdésen kívül hegyi túra és városnézés is ajánlott. Közel is van szép is és nem sokkal de olcsóbb mint Ausztria Németország vagy Holland.

2018. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!