Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repulestol valo felelem?

Asapferg kérdése:

Repulestol valo felelem?

Figyelt kérdés
Nektek sikerult valahogy megszabadulni tole, esetleg megszeretni a repulest? Ha igen, akkor legyszives irjatok le a folyamatot, vagy trukkot. Koszonom
2018. aug. 25. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Én mai napig félek a repüléstől. Nekem az segít, hogy ahogy felszállok a gépre, bekötöm a biztonsági övet, zenét hallgatok, és elalszom. A felszállásnál már alszom is. Ugyanezt csinálom leszállásnál is.
2018. aug. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
repülni nem veszélyes, zuhanni veszélyes :D viccen kívül, a repülés minden statisztika szerint a legbiztonságosabb közlekedési mód, sokkal inkább, mint bármi más jármű, és ugye azokon se félsz. Daedalont vegyél be, nemcsak a hányásra jó, idegekre is. De tényleg nincs mitől félned.
2018. aug. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
még azt javaslom, ha parázni kezdesz, a jógából ismert údzsáji légzés elég jó, nekem más helyzetben bevált már.
2018. aug. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokat utaztam repülőn, ez volt a trükk.😀 Eleinte én is féltem, főleg a fel- és leszállásnál, a fülem is mindig megfájdult minden praktika ellenére, volt, hogy fél napig alig hallottam. Ez mára mind elmúlt, sőt, kifejezetten élvezem a felszállást. Nagyon szeretek utazni, ez a hobbim, így rengeteg szép emlék kötődik a repüléshez, azt hiszem, ez is segített.
2018. aug. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy félhet olyan a repüléstől aki még nem repült.
2018. aug. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
10+ repules van mogottem szoval tudom mitol felek... a helyzet az hogy az az erzes felszallasnal mikor a gyomrod elgyengul, vagy nem is tudom hogy leirni.. a statisztikakat is ismerem de meg mindig majdnem eltorik az elottem ulo szek egy turbulenciaban, a szoritasomtol:D
2018. aug. 25. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan érzés mint a lift ha elindul lefelé, vagy a hullámvasút. Én kifejezetten élvezem a gyomromban ezt az érzést, úgyhogy hajrá, keress egy plázát vagy egy vidámparkot! 😉
2018. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!