Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Erasmus előtti félelem normális?

Erasmus előtti félelem normális?

Figyelt kérdés
Szóval kimennék külföldre kb. 4,5-5 hónapra, ez volt a vágyam, régóta tudatosan készültem rá és sikerült, a kezemben van a szerződés és most kicsit beparáztam. Pedig tényleg mindent szervezgetek már hónapok óta. :D Nyugtassatok meg, hogy eg normális és elmúlik! (:
2017. okt. 3. 18:22
 1/5 A kérdező kommentje:
ez*
2017. okt. 3. 18:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint minden változástól, a környezetváltozástól is tart az ember. De ha nyitott vagy, akkor nem lesz nehéz először a hozzád hasonlóan friss erasmusosokkal összeismerkedni - hiszen ok is pontosan ugyanabban a helyzetben vannak mint te. Így aztán a kezdeti nehézségeket és örömöket is van kivel megosztani, megoldani.
2017. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy az, de mekkora kaland lesz :)
2017. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez normális, én egy kicsit hosszabb időre mentem (két év), de kb ugyanez volt velem. Az utazás előtti pár hétig nagyon izgatott voltam és alig vártam hogy menjek, aztán hirtelen az egész hangulatom más lett, ideges voltam és sokszor úgy voltam hogy inkább nem megyek sehova. Aztán kint már egy-két hét alatt minden oké volt. Szóval nyugi, jó lesz ez.
2017. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia, én is félek így, hogy egyre közelebb van, azt mondják, normális.:D

Hová mész?:)

2017. dec. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!