Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bécs favoriten kerülete...

Bécs favoriten kerülete mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Olyasmi mint Budapesten a 8. kerület vagy sokkal rosszabb?
2018. aug. 25. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

8. kerületben nem voltam.

Favoritenben esti órákban a villamos felé haladva nem volt semmi izgi.

Az tűnt fel egyedül, hogy a babakocsis - kisgyerekes nők egytől egyig fejkendősök voltak.

2018. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Az anyag amit szívsz mennyire veszélyes? Mi az az anyag? Kormánypropaganda? Média? Internet?
2018. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Mi van, ketteske? Nem hiszed? Ellentétben veled, én csak arról nyilatkozom, amit tudok.


Egyeske

2018. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
az elsonek igaza van, tobb a kulfoldi bevandorlo favoritenben mint otthon/mint mashol.. en is itt elek, en is bevandorlo vagyok. de ezzel egyutt egyaltalan nem mondanam veszelyesnek. (es hopp a masodik valaszado is helyen talalt) az h lazar jano itt volt es lokott egy ilyen undorito kozlemenyt innen meg telen is a politikajuk, megfelemlitesuk resze volt. ha te nem keresed a bajt, az sem fog megtalalni. sokat jartam ejszakai orakban is, epp annyira para az egesz mint egy deak tertol ket utcara levo terulet... persze a baj ott is, itt is elkaphat de na az allaspontomat lasd meg. udv
2018. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!