Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki tudna ajánlani olyan...

Ki tudna ajánlani olyan tengerpartot ahol fehér homokos a part?

Figyelt kérdés
Nászútra megyünk, kb minden úti cél szóba jöhet.

2018. aug. 28. 19:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Ezek a prolizós válaszok tök baromságok.

Kubában jártam több helyen, egyetlenegy magyarral sem találkoztam. Vagy nem vettem észre. De ha lettek volna, akár prolik, akár nem, nem érdekel, nem azért mentem, hogy másokkal foglalkozzak. Inkább az a gáz, aki nyaralás közben másokat fikáz.

2018. aug. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Zanzibár valóban klassz. A belinkelt listából Langkawin azért nem olyan hófehér a homok, a turistagettó Thaiföldön is szebb strandok vannak, vagy Malajzia kis szigetein. Európában Mallorcán vannak még fehérhomokos partok, köztük egész kicsi, eldugott öblök is, nászútra elsőrangú helyeket lehet ott találni. Ha pedig aktív pihenésre, természeti csodákra, különleges ősi kultúrára is vágytok, nemcsak parton heverészésre, javaslom Vietnamot vagy Kambodzsát.
2018. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#4 Hát ezt aztán jól megindokoltad!... 😂 Szerintem Maldív ugyanolyan gyönyörű, mint mondjuk Bora bora és nem attól lesz proli hely, hogy valaki onnan facebookra posztolgat, viszont láttam én már Bora borán is proliskodni embereket.
2018. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

#13

Ha jártál mindkét helyen akkor tudod hogy nem egy dimenzió a kettő. Maldiv szigeteken szép a part de amúgy meg semmi nincs. Meg nem tudom nekünk gázod volt amikor javasolták hogy az asszony kendővel csavarja be magát ha a városban mászkálunk nehogy baj legyen.

2018. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!