Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjünk nászútra, ahol...

Hova menjünk nászútra, ahol átlátszó a víz es szep homokos part van, Európába? Görögország? Mi arra gondoltunk, de hol van atlatszó viz es feher homok? Ami megfizetheto es szep?

Figyelt kérdés
Europan belul, olcson szeretnek kihozni a naszutat d emeg nincs meg , augusztusba szeretnenk menni de ahany video annyi fele, tapasztalat kellene ki merre jart es mit ajanlotok?mik az eszrevetelek?hol van ez a szep hely amire vagyunk? :)

2013. júl. 17. 00:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

Gorogorszagban a legtobb sziget korul nagyon szep,tiszta a tenger.Gyonyoru kek tenger,es feher homok tobb helyen is van,de az nem feltetlen a szalloda elotti partszakasz lesz.En Zakynthost ismerem jol,vannak ilyen helyek amiket keresel,erdemes oda menni nyaralni.

Azt,hogy nektek mi a megfizetheto,te tudod.Lehet olcso szallas helyrol is jokat kirandulni,vagy be lehet fizetni all inclusive-ra es egesz nap a szallodaban lustalkodni.Ez rajtatok mulik.

2013. júl. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ibizára el lehet jutni Brüsszeli,Milánói átszállással egész korrekt áron.

Onnan pedig hajó megy Formenterára.Szerintem a legszebb hely :)

2013. júl. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem a legszebb görög tengerpart Paros és ANtiparos szigete. Athénból megy hajó Parosra, onnét komppal át lehet menni Antiparosra.
2013. júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ilyet Olaszországban is találtok.

pl. Calabria, Tropea:

[link]


Tremiti szigetek:

[link]


La Maddalena, Szardínia szigetén

[link]


..bár nem fehér homokos a part, de nászútnak szép hely:

Amalfi-partvidék

[link]


Nézzetek szét az oldalamon, ha Olaszországban is gondolkodtok, mert számos szép vidéket gyűjtöttem össze. És egyre több lesz..


[link]

Napfényes Itália

2013. júl. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha homok részt keresel, akkor Zakynthos jó lehet. Ha romantikus nászutazni, akkor Amalfi-Capri. De Görögo-ba eljutni repülővel olcsón augusztusban nem lesz egyszerű. Gyakorlatilag már a szállodákban és a repülőkön se nagyon van hely, ha chartergéppel akarsz menni.
2013. júl. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Torokorszagot ajanlom csodaszep es ha Hollandiabol mesz nagyon olcso.ez az utazasi iroda olcso megbizhato es sajat jarataik vannak.tobszor utaztunk mar veluk.

mar 129 eu tol van egy hetes utjuk szallasal repulovel

[link]

2013. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Olaszország, Bibione
2013. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Bibione, Rimini nagyon felejtős. Annál nem nehéz Európában szebb tengerpartot találni.


HA ragaszkodtok a homokoshoz, akkor Görögország.

2013. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mi visszajárunk Bibioneba és nekünk bejön. Szerintem szép és kellemes hely.
2013. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Előzőhöz: javaslom próbáljatok ki mást, akár Olaszországon belül is. Szicília, a Ligúr-tengerpart vagy a csizma sarka összehasonlíthatatlanul szebb, mint a kelet-német és közép európai turistákkal zsúfolt Bibione.


Az Adria véleményem szerint Horvátország déli részén és Montenegroban a legszebb, de az köves/sziklás. Törökországban változó a part, Görögországot speciel én nem szeretem, de a kérdező számára elsődleges finomhomokos part tiszta vízzel ott a legkönnyebben elérhető. Árban szerintem versenyképes Egyiptom, de a Vörös tenger szépségét most lehet feláldoznám a belpolitikai helyzet miatt. Ciprus is szóba jöhet a kérdezőnek.


Az eddigi legszebb tengerpart amit Európában láttam, az Korzika délkeleti részén volt, de az augusztusban ár tekintetében egy Maldív-szigeteki nyaralással vetekszik.

2013. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!