Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Barátnőmmel mennénk kettő...

Barátnőmmel mennénk kettő éjszakára kikapcsolódni valamerre, és segítség kéne, szóval tudtok jó helyeket ahol olcsó szállások vannak, és van látogatni való, esetleg valami jó fürdő vagy strand?

Figyelt kérdés
Tiszántúlon inkább ha lehet. Csak tippeket szeretnék,mint pls Miskolctapolca,vagy Kisvárda vagy nem tudom.

2018. aug. 29. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy nektek mi a jó látogatni való ti tudjatok.


Olcsó szallast, pedig szinte mindenhol találni, főleg vendégházakban. Én nagyon szeretem Aggtelek környéket például. Ott tavaly kettőnkek két éjszakára 12.000 forintért találtam szallast reggelivel.


Szerintem érdemes kinézni a várost, falut és utána Bookingon megnézni a szállásokat.

2018. aug. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Tiszántúlon rengeteg jó hely van. Pl. Debrecenben tudtok strandolni is és csónakázni a Nagyerdőn, és elég szép a város, érdemes megnézni a Déry múzeumot.

Lillafüredet is ajánlom, de ott nincs strand, viszont szép az erdő, a tó, van cseppkőbarlang.

2018. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!