Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országokban voltál már?

Melyik országokban voltál már?

Figyelt kérdés

2018. aug. 29. 23:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Albánia

Ausztria

Belgium

Bosznia-Hercegovina

Horvátország

Ciprus

Csehország

Nagy-Britannia

Franciaország

Németország

Olaszország

Macedónia

Málta

Monaco

Norvégia

Lengyelország

Portugália

Románia

Szerbia

Szlovákia

Szlovénia

Spanyolország

Svájc

Hollandia

Törökország

Izrael

Japán

Egyesült Arab Emirátusok

2018. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem fogom mind leírni egyesével :) Európában csak a miniállamokban nem voltam még és Lengyelországban és Svájcban, a többi országban már jártam, van, ahol több helyen is. Európán kívül pedig USA.

És mielőtt jönnének az utálkozós hozzászólások, nem vagyok ilyen gazdag :D Legtöbb helyen munka miatt jártam.

2018. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Norvégia, Svédország, Finnország, Dánia, Németország, Hollandia, Franciaország, Anglia, Izrael, Olaszország, Svájc, Ausztria, Cseh és Szlovákia, Görögország, Törökország, spanyol szigeteken, Madeira, Usa, Mexico, Ciprus, ezt 50 év alatt.
2018. aug. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Albánia, Ausztria, Argentína, Belgium, Bosznia-Herzegovina, Bulgária, Brazília, Ciprus, Csehország, Dánia, Egyesült Királyság, Észtország, Finnország, Franciaország, Görögország, Grúzia, Hollandia, Horvátország, Írország, Izland, Lengyelország, Lettország, Litvánia, Macedónia, Málta, Montenegró, Németország, Olaszország, Portugália, Spanyolország + Kanári szigetek, Svájc, Svédország, Szerbia, Szlovákia, Szlovénia, Törökország, Vatikán. Ezek közül több országban többször is voltam, 3-ban pedig éltem is.

Ezt az elmúlt 10 évben sikerült, most már szerencsére elég jól keresek ahhoz, hogy annyit utazhassak, amennyit szeretnék, de még mindig fapados-"backpacker" módon utazom, úgyanúgy, mint amikor csóró voltam és stoppal jártam körbe Európát. A luxusnyaralásokat, steril lelketlen hoteleket, puccos helyeket a mai napig ki nem állhatom. A 30as éveim elején vagyok, a célom eljutni a világ összes országába.

2018. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ausztria, Szlovákia, Szlovénia, Románia, Horvátország, Bosznia, Montenegro, Olaszország, Spanyolország, Egyiptom, Tunézia, Törökország. Nem sok ország, de némelyikben nagyon sokszor voltam.
2018. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Görögöt kifelejtettem, ott is voltam 2x.
2018. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Olaszország (évente 1-2x), Németország, Ausztria, Horváthország. 16 vagyok
2018. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Cseh, Romania, Ausztria, Bulgaria, Szlovenia, Horvat, Anglia, Nepal, Iran, Kina, India, Sri Lanka, Maljzia, Indonezia, Kambodzsa, Vietnam, Tajfold, Laosz, Myanmar, Egyiptom, Etiopia, Peru
2018. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2018. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ausztria


Szlovákia 3x


Csehország


Magyarország


Szerbia


Horvátország


Bosznia-Hercegovina


Olaszország


Grúzia


Anglia 2x

2018. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!