Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki járt már kicsi gyerekkel...

Aki járt már kicsi gyerekkel a Bécsi Adventi Vásáron a -Városháza előtt- lehet e ott valamelyik korcsolyapályán cipővel rámenni a jégre?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy több korcsolya pálya is van, meg jégfolyosó, de a kislányom nem tud korcsolyázni, viszont a csúszkálást biztos élvezné.

2018. nov. 20. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem szokták engedni, hogy cipőben rámenj a jégre, mert felviszed a koszt és a korcsolyázók fognak esni-kelni.
2018. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet sehol.
2018. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Eleve nem vinnék kisgyereket egy ekkora tömegbe, ami Bécsben van ilyenkor.

Csúszkálni meg pláne nem.

2018. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem életveszély egy korcsolyázni nem tudó kicsi gyereket engedni a jégen csúszkálni cipőben... Biztos, hogy nem engedik.
2018. nov. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok kioktatást, nem annyira kicsi azért, hogy ne lehetne elvinni (9 éves). Régen kérdeztem már ezen az oldalon, mert itt mindenki olyan okos és jó szülő, hogy idegesítő. Egyébként Pozsonyban az adventi vásáron olyan jégpálya van, ahol cipőben lehet csúszkálni és nagyon élvezik a gyerekek, csak ezért kérdeztem. Sziasztok!
2018. nov. 21. 08:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de te írod a kérdésben, hogy "kicsi gyerekkel", honnan kéne tudnunk, hogy "nem olyan kicsi már"? :)
2018. nov. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9 éves egy hét alatt meg tud tanulni korcsolyázni. Én is az hittem, hogy sokkal kisebb.
2018. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem még kicsi :-)
2018. nov. 23. 13:52
 9/9 anonim ***** válasza:
egyrészt nem értem mit duzzogsz, csak mert elmondtuk, hogy a jégre nem nagyon lehet/szabad/illik felvinni az utca koszát, mert mindenki keresztülesik majd rajta, másrészt nem értem, hogy az hol segít a korcsolyázni nem tudó gyereked állapotán, hogy ott bénázol mellette nehezítésnek még te is, ráadásul cipóben, hogy biztos kitörd a nyakadat.
2018. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!