Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Művészeti ággal elhelyezkedni...

Művészeti ággal elhelyezkedni külföldön?

Figyelt kérdés
Még gimnazista vagyok, de az lenne a kérdésem, hogy mennyire reális az, hogy művész szakmát találjak külföldön? Ha itthon elvégzem a Képzőművészeti Egyetemet, egy felsőfokú nyelvvizsgával van esélyem valamilyen külföldi állásra művészeti jelleggel? Természetesen ki is szeretnék költözni, és egy keleti országra gondoltam. Tudom, hogy elhelyezkedni így is nagyon nehéz lenne, meg munkát találni. Művészettel teljesen lehetetlen? (Tudom, tapasztlatlan vagyok még a témában, lekezelő válaszokat nem szeretnék.)

2018. nov. 29. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Mint mi?


Művészként ÓRIÁSI szerencse kell, hogy egyáltalán megélj.

De galériában, múzeumban simán találhatsz melót, mint szakértő, restaurátor,...attól függ, hogy mi a szakterületed.

2018. nov. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Grafikusra gondoltam, de nagyon érdekel a maszkmester szakma is, aki filmekhez maszkíroz embereket.
2018. nov. 30. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!