Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldön nyelvtudás nélkül...

Melcsassz kérdése:

Külföldön nyelvtudás nélkül milyen munka területen lehetne mégis elhelyezkedni? Mik azok a munkalehetőségek ahová nem feltétel a nyelvtudás?

Figyelt kérdés
Gondolok itt Németország Anglia stb...,mert vannak emberek akik a mai napig is nyelvtudás nélkül dolgoznak ezen országok bármelyikében évek óta.Olyanok véleményét,tapasztalatát és tanácsát várom akiket az előző sorban említettem!
2010. dec. 28. 10:17
 1/7 anonim válasza:
36%
Menj el egy évre önkéntesnek,aztán megtanulod a nyelvet.Europass.hu ;)
2010. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szobaasszony
2010. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

angol nyelvtudás nélkül ne menj önkéntesnek!

Németországban vannak helyek,ahova hentes,csontozó munkára keresnek embereket.Azt persze nem tudom ki és hol,meg hogyan.

Más országokba is lehet idénymunkára jelentkezni pl.:narancs-banánszedés.Főképp mezőgazdaság területére

2010. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlatokat de húsüzemben már dolgoztam egy huzamban 6 évet külföldön abból éppen elég volt annyi és oda tényleg nem kellett a nyelvtudás...!Valami takarításra vagy szintén gyári munkára gondoltam!
2010. dec. 30. 12:36
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

"már dolgoztam egy huzamban 6 évet külföldön"


És nem tanultál meg egy nyelvet sem -.-


Kár lecsúszni egy ilyen ingyenes lehetőségről, HA MÁR PONT OTT VAGY!

2010. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudod napi 12-18 órát dolgoztunk heti 6 napban,a szállóra csak enni és aludni jártunk haza,a szabad levegőn is csak annyit voltunk amíg beértünk a melóhelyre meg aztán hazamentünk!Magyarok között dolgoztunk/persze mások nemzetiségűek is dolgoztak az üzemben/a főnökeink is magyarok voltak,így aztán egész nap csak magyar szót hallottunk,és magyar parancsot teljesítettünk.Egyetlen szabad napunk volt a héten csupán a vasárnap akkor meg egész nap alvással próbáltunk regenerálódni...Ezek után gondolom nem vonod kérdőre miért is nem tettünk szert nyelvtudásra a 6 év kinti munka alatt,és hogy miért volt elég abból a rabszolgamunkából ennyi idő?!Egészséges emberként mentünk ki dolgozni anno...majd zombiként kiégve jöttünk haza.
2011. jan. 1. 06:44
 7/7 anonim ***** válasza:
42%

Talán elég lett volna a napi 8-10 óra munka és akkor még fejlődhettél is volna valahova.


Akkor tanulhattál volna stb..


Úgyhogy igen is szerintem egy nagyon szar döntést hoztál, mikor kimentél azért, hogy csak robotolj, ahelyett hogy minden lehetőséget kihasználtál volna.


Persze a robotmunka egyszerűbb mint szakképzést szerezni, nem? -.-


6 évig nem csináltál semmit???


KÁR VOLT!

2011. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!