Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt valaki januárban a...

Volt valaki januárban a kanári szigeteken? Milyen időre lehet számítani és melyik szigetre érdemes menni?

Figyelt kérdés
Tudom tudom meg lehet találni mindent az interneten... Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2018. dec. 4. 10:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
13%
Érdemes
2018. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben? :D
2018. dec. 4. 10:53
 3/14 D. Brasco ***** válasza:
100%

Na ha tudod hogy mindent megtalalni az interneten akkor miert nem állsz neki keresni?Mert nem vágom rajtad mit segít ha azt mondom tavaly 17fok volt januarban mikor ott voltam.......ez a melyik szigetre érdemes menni duma meg.....komolyan te megnézted már mi ez a hely?Tudsz róla azon kívül valamit hogy hogy hívják?!?Mert a 7 sziget teljesen más minden féle tekintetben!Tehat innentől kezdve elég komolyan egyéni igény az hogy kinek hova érdemes!

De először talán olvasgass kicsit:

[link]

2018. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Utána olvastam! Írtam is, hogy tapasztalatok érdekelnek, igen például az is, hogy te tavaly voltál és 17 fok volt. Ezen belül például megoszthattad volna velem, hogy ez a 17 fok mennyire volt alkalmas napozásra vagy esetleg, hogy mennyit esett az eső.

Egyébkent júniusban voltunk Fuerteventuran úgyhogy nem csak a szigetcsoport nevét tudom...

Nem értem miért kell leoltani. Ez az oldal arra van, hogy kérdéseket tegyenek fel az emberek.

Továbbra is érdekelnek a tapasztalatok, és köszönöm ha valaki normális választ ad.

2018. dec. 4. 12:47
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha napozni fürödni ilyesmit szeretnétek akkor a trópusok felé vegyétek az irányt. A mérsékelt övben hűvös a tél és igaz ilyen helyeken mint a Kanári-szigetek ki lehet fogni jó időt is, de simán lehet hogy 15 fok környéke meg eső lesz. Tehát kiszámíthatatlan és nem lehet rá ilyesmit tervezni.
2018. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Azt idiótáztam le aki életképtelen nyomorultnak nevezett. Ez egy komoly válasznak számít?

Miért akarnám 20000 forintból megúszni? Komolyan nem értem, hogy mire fel kapom ezeket az undok válaszokat. Nem a párom megujjazott lehet e terhes jellegű kérdés volt hanem feltettem egy szerintem tök normális kérdést amire naívan azt gondoltam válaszol majd néhány olyan ember aki járt már ott...

Nem mintha be kéne számolnom erről bárkinek, de ha érdekel elmondom, hogy júniusban fuerteventurán 1260 euroért voltunk transferrel, félpanzióval ketten. Mielőtt lefoglaltam az utazást utánanéztem rendesen mindennek. Indulás előtt már hetekkel nézegettem az időjárás előrejelzést és kicsit el voltam akkor keseredve, hogy csak 22-23 fokot mutatott minden napra. Aztán mikor megérkeztünk világossá vált, hogy hiába van "csak" 23 fok dög meleg volt, a magas páratartalomnak köszönhetően.Az oceánba én nem igazán mentem be mert nekem az még akkor is hideg volt de napozni és sütkérezni tökéletes volt az idő. Ezért tettem fel most ezt a kérdést, hogy esetleg a 17-20 fok is alkalmas e ott ilyesmire vagy gondolkozzak valami másban.

2018. dec. 4. 16:37
 7/14 A kérdező kommentje:

Látom közben el is tüntek ezek a kedves válaszok...

Neked köszönöm szépen 5ös.

2018. dec. 4. 16:39
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi már majdnem mindegyik szigeten voltunk :) de a telet nem ajánlom. Sokkal jobb a nyár!

Télen hatalmas pangás van a partok tele vannak nyuggerrel. Buli meg alig akad és azok is csak öregesek!

Szóval ha teheted később mennyél.

2018. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Fuenteventurán júniusban is tele volt a strand félmeztelen német nyuggerekkel :D Engem annyira nem zavartak a páromat kicsit.. :D Mindenképp szeretnénk januárban elmenni valahova, Egyiptom jött még szóba de én attól egy kicsit tartok. Kollegámék voltak a nyáron, neki rossz tapasztalatai voltak azt mondta nem is nagyon mozdultak ki a szállodából mert a strand és a város is tele van kéregető hajléktalanokkal.

Esetleg valami más ötlet ahol jó az idő és nem 5000 euróba kerül? :D

Köszönöm a válaszod :)

2018. dec. 4. 18:23
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

@9 Ha olyanok vagytok, mint az ismerőseid, akkor az összes érdekes hely kiesik. Minden ázsiai meg karibi országban lesz kéregető, meg néha megpróbálnak lehúzni, ezt vagy elfogadod vagy marad a Kanári meg Hurghada jellegű turistagettó all-inclusive.


Ha hajlandó vagy megtapasztalni a valóságot is, akkor például Goa vagy Thaiföld tengerpartjai simán tudnak működni, az idő ezerszer jobb télen, plusz ha már ott vagy, sokkal olcsóbb ott lenni. Repjegyeket meg lehet túrni 100k körül.

2018. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!