Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha valahova elutaztok, szokott...

Ha valahova elutaztok, szokott honvágyatok lenni?

Figyelt kérdés
Mit tesztek ellene?

2018. dec. 23. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
soha nem volt honvagyam
2018. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Nem szokott lenni. Pedig voltam már fél évet is folyamatosan külföldön. Amikor hazajövök az sz.r érzés mindig ebbe a lepattant okádék putriba.
2018. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön elve sincs soha honvagyam. Ha megis vissza kell jonnom valamiert, inkabb csak folyton ilyen kellemetlen erzes van a mellkasomban, hogy mit keresek en itt? Ellenben, ahol most elek, afele szokott honvagyam lenni. Az otthonom, az etelek fele foleg.
2018. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csak 2-3 hét után jön elő, igazából semmi speciális dolgot nem teszek ellene.
2018. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy szokott hiányozni a családotok? Mondjuk, ha valahova nyaralni mentek!?
2018. dec. 23. 13:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A honvágy meg a szeretteid hiánya két külön dolog. De nekem speciel a családom sem hiányzik mert az internetnek köszönhetően bármikor beszélhetünk.
2018. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha életemben nem volt honvágyam. Több országban éltem már, most is külföldön élek, sokat utazom, de számomra a honvágy egy ismeretlen fogalom. A barátaim hiányoznak, ez tény, de tartjuk a kapcsolatot Skype-on ill. üzenetekben, évente pár alkalommal találkozunk, teljesen túlélhető.
2018. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak elutazom nyaralni valahova, akkor nem, eszembe se jut a családom. Viszont külföldön élek, és van, hogy rám jön a honvágy. De vissza nem költöznék.
2018. dec. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kulfoldon elek es nincs honvagyam.

Dehat igazabol itt lakok, itt az otthonom meg a felesegem.

2018. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Angliában lakok. a büdös életbe nem mennék vissza abba az ótvar országba. a családom, vagyis a párom itt van velem, még csak nem is magyar. az ég világon semmi nem hiányzik onnan, legszívesebben azt is elfelejteném hogy magyar vagyok.


na jó, kivéve a túró rudit.

2018. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!