Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miből utazgatnak sokan egyik...

Miből utazgatnak sokan egyik napról a másikra más-más helyekre?

Figyelt kérdés

Eleg sok fiatalt latok instagramon vagy esetleg facebookon,hogy egyik nap meg londonban vannak a masok nap pedig mar a maldiv szigeteken.

Ismeroseim kozt is van egy ketto.Viszont oroluk tudom hogy sosem voltak ilyen anyagi helyzetben.Esetleg valami szponzolas lehet?vaagy haat oszinten tippem sincs,esetleg valaki?

:)



#utazás #penz nelkul
2019. febr. 2. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A mai világban nem akkora dolog elutazni ilyen helyekre. Európán belül pl fillérekért vannak jegyek, de a Maldív szigetek se olyan vészes, én is megfordultam ott, mondjuk egy rakás sz.r volt, soha többet. És én csak egy gyári melós vagyok. Nem kell egyből azt feltételezni hogy valaki qrválkodik csak mert nem a balatonra jár évente egyszer.
2019. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Gondolom ők lányok. Szerintem te is sejted miből.
2019. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Igaza van az elsőnek. A Maldív szigetek túl van reklámozva. Nincs ott semmi, a part egy rakás szemétdomb. A prolik járnak oda rongyot rázni, (többnyire hitelből) Szinte nem is igazi proli, akinek nincs kiposztolva Maldív szigeteki fotó az instára, a 0 ft kezdőrészletes Iphoneval.


Mi amikor Maleba voltunk, voltak ott más magyarok is, hát le lehet szűrni ki a proli, mert iszonyat milyen tahón viselkedtek. Mondtam is az asszonynak, ne szólaljon meg magyarul, mert még idejönnek aztán még azt hiszik hozzájuk tartozunk. Na ilyenkor szégyenlem hogy magyar vagyok.

2019. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 D. Brasco ***** válasza:

A maldív szigetek ócskaságát én is csak alátámasztani tudom!Csak hát a magyar fejekben még mindig ez a kép él azelérhetetlen megaultrahiperluxus nyaralás cím alatt!És ha ügyes vagy akkor egyébként még csak sokba sem.kerül!

Europan belül meg a faoadosokkal gyakorlatilag pár ezer firintért tudsz mozogni!

2019. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fizetésem nagyjából egy kezdő osztrák szakmunkás szintjén van, így is utazom évi 4-10 alkalommal, ebből 2 legalább másik kontinens. Egy hétvége Koppenhágában megoldható 50 ezer forintból. Szarajevóban 30-ból. Egy ázsiai 3 hetes útra átlagban 350k-t szoktam szánni. Ehhez azért nem kell Midás királynak lenni.
2019. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó. Hogy lehet megoldani ilyen olcsón Ázsiát? Utazási iroda kilőve, minden saját, egyéni szervezés? Airbnb v rendes hotel? Helyi tömegközlekedés v autóbérlés is belefér? Köszi.
2019. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

@6 Utazási irodával amúgy sem utazom, felesleges pénzkidobás. Egyszerű a dolog, mindig oda kell utazni, ahova épp olcsó a repjegy. Ha Vietnámba, akkor oda, ha Myanmarba, akkor oda. Ha milánói átszállással olcsóbb, akkor meg úgy. Egyszerű szállodákban szoktam megszállni, de legutóbb például simán belefért egy rendes medencés resort is, mert annyira akciós volt. Autót ilyen helyeken tuti nem bérelnék, robogót meg lehet intézni egy napra 1000Ft körül a legtöbb országban.


Természetesen ez csak Ázsia olcsó részére vonatkozik, nem Szingapúrra meg Japánra.

2019. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6

Ki lehet azt hozni még olcsóbban is. Ha 150 alatt kifogod a repjegyet és nincsenek nagy igényeid a szállás terén (nekem bőven elég egy zárható szoba internettel meg egy zuhanyzóval) akkor elég olcsón meg lehet úszni.

2019. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!