Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a keményfede...

Pici Hölgy kérdése:

Mi a véleményetek a keményfedeles bőröndről?

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen tekintetben? Teljesen ertelmetlen a kerdes, ha nem mondod meg milyen celra vennel ilyet.
2019. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a vászon híve vagyok. Láttam már repülőtéren lefóliázott, összetört bőröndöt.
2019. febr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Esztétikusabb mint a puha bőröndök, de én azért szerettem jobban a vászon bőröndöket, mert csak egy oldalba pakolható. Nekem ez azért jobb, mert ha bele kellett nyúlni valamiért, akkor csak kinyitom a tetejét de elég csak résnyire kinyitni és előkotrom. Ellenben a keményfedelessel, azt kétfele ki kell teríteni ha keresni akarsz benne valamit. Jóval praktikusabb, amikor pl egy éjszakára nem pakol ki az ember a bőröndjéből egy kisebb hotelszobában, a kemenyfedelesnél alig fér el az ember ha kinyitja.
2019. febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még olyan utam (és elég gyakran utazom 2-4 hetes időszakokra), amire ne lett volna elég egy nagy hátizsák, ami összehasonlíthatatlanul praktikusabb megoldás. Ha valamiért mégis bőrönd, csak vászon. Semmi értelme ezeknek az össze-vissza törő és általában jó drága kacatoknak, pár éve lett csak divat.
2019. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen törik. Olyan szokott keményfedelessel utazni, aki pl. valami törékenyt visz: profi fotósfelszerelés, hangszer, stb.
2019. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

par eve divat? konnyen torik?

Nem tudom ti mit hasznaltatok de en 20+ eve elek kulfoldon, mindig is kemenyfedelessel repultem.

Az elso Samsonite amit meg a 90-es evek vegen vettem meg most is megvan es hibatlan, csak az a baja, hogy 2 kereke van (4 helyett) ezert a huzas kozben a derekam mar nem birja. Par eve mar egy 4-kerekeset hasznalok, az is Samsonite, kemeny fedeles. Hibatlan.


Anyuek kb. 3 vaszon borondot nyuttek el az evek alatt, vagy a zipzar menten szakadt szet, vagy elkezdett foszlani az anyag, vagy a nagy dobalas soran repedt ki az oldala. Mostmar ok is csak kemenyfedelessel utaznak.


Nekem csak jo velemenyem van roluk. Utazasaim soran meg sosem talalkoztam torott kemenyfedelessel. Viszont annal tobb viharvert vaszont lattam.

2019. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves ,,első" én utazási célra vásárolok bőröndöt. Köszönöm mindenkinek a válaszát. Úgy látom azért a többség rájött, hogy a vászonnal való összehasonlítás miatt volt a kérdésem.
2019. febr. 6. 19:42
 8/10 kokomfitty ***** válasza:
o.k. ... és mi az akadálya, hogy egy kérdést értelmesen tegyél fel
2019. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyolc általánossal sajnos nem sok értelem szorult belém. Elnézést kérek tőletek.
2019. febr. 9. 15:31
 10/10 Lekri ***** válasza:

Mindkettőnek van előnye, hátránya. A kemény fedeles jobban védi a tartalmát, talán esztétikusabb is, de képes el-, vagy betörni, karcolódni. Merevsége miatt nehezebb bele pakolni.

A vászon rugalmasabb,több minden fér bele, nem látszik rajta a használat.

2019. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!