Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Svédországba, Östersundba...

Svédországba, Östersundba utazok repülővel kétszeri átszállással. Hogyan zajlik az átszállás?

Figyelt kérdés

Eddig még csak közvetlen járatokkal utaztam, nem tudom, hogyan működik ez a dolog. Átszállásnál újra be kell csekkolni? Biztos, hogy sértetlen lesz a csomagom kétszeri átszállás után?


Előre is köszönöm a segítséget!


2010. júl. 1. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha átszállással vetted a repjegyet (tehát BUD-átszállás-Östersund van ráírva) akkor:

Mikor először becsekkolsz úgy fogják nyomtatni a matricát hogy átszállásnál átrakják a másik gépre a csomagod. Esetleg kérdezz rá, de ezt úgy is tudni fogják. Mikor átszállsz neked újra be kell csekkolni.


Ha meg külön-külön vetted meg a repjegyeket akkor kiadják a csomagodat is és azzal együtt kell újra becsekkolni.


Azt meg hogy sértetlen lesz e a csomagod még átszállás nélkül se biztos :) De nekem még sose volt ezzel probléma. Ha biztosra akarsz menni fóliáztasd be.

2010. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)


Nos, a jegyet egybe vettem meg, mégpedig úgy, hogy először Münchenben, utána Stockholmban szállok át.

Biztos, hogy be kell csekkolnom minden egyes átszállásnál? Csak azért kérdem, mert máshol pedig azt olvastam , hogy nem kell...

2010. júl. 2. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem be kell, mivel minden járatra külön beszállókártya kell. Mivel EU-n belül maradsz, nem kell a tranzitba várnod meg ilyenek. Tehát mikor megérkezel Münchenbe, rendesen kijössz mintha oda jöttél volna aztán mikor megkezdődik a check in, újra bemész. A feladott poggyászt meg úgy fogják felcímkézni hogy:

BUD via MUC via STC to Östersund.


De azért mindenképp kérdezd meg Ferihegyen, lehet hogy változott mióta én utaztam átszállással.

2010. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a segítséget mindkettőtöknek :)
2010. júl. 5. 14:38
 5/6 anonim válasza:

Szia,


előre is bocs, de kérdezni szeretnék. Én is pont Östersundot néztem ki, nyáron megyek, neked hogy tetszett? A svédek milyenek voltak? Úgy értem tényleg olyan zárkózott nép, ahogy mondják?

2011. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én imádom Östersundot, nagyon gyönyörű kisváros, remek emberekkel . :) A barátom svéd, a szülei Östersundben laknak, azért mentem oda. Mindenki azt mondja, hogy a svédek milyen hidegek, zárkózottak, de ez egyáltalán nem igaz. No persze ne is egy mediterrán légkörre számíts, de csalódni tuti nem fogsz. Nekem mindenem Skandinávia!
2011. ápr. 25. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!