Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Érdemes-e laptop-ot vinni?

Érdemes-e laptop-ot vinni?

Figyelt kérdés
Holnap este megyünk Olaszországba(Velencei karneválra) busszal.Foglaláskor említett ‘luxus buszt’ valahogy nem tudom elképzeni.(Rákerestem már,de nem találtam képet.)Elméletileg lesz konnektor,de egy cseppet kételkedem.Az út előreláthatólag 10-12 óra és arra gondoltam vinnék laptop-ot.Kicsit nagy és nehéz :/(17 inch-es)Mennyire lehetek biztos abban,hogy amég a buszon hagyom nem fogják ellopni?Fejem adom rá,hogy a buszon nem lesz túl jó net,az nem lényeg.Sok hasznát venném és jobban letudnám foglalni magam,de nem szeretnék kockáztatni.Ha valaki utazott már ilyen módon Velencébe várom a tapasztalatait.😊

2019. febr. 28. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért mentek este, hogy aludjál a buszon, mert másnap talpaltok egész nap, hogy este beájuljatok ismét a buszba.

Nekem laptop helyett jobban hiányozna egy szállodai szoba, fürdőszobával és wc-vel.

(A luxusbuszt nem kell komolyan venni.)

Inkább pénzt vigyél, mert az ilyen non-stop utak azért vannak ócsóért meghirdetve, mert a többi költsége nem látható. Arra a további kb. 15 ezerre majd levesz mindenféle ürüggyel az idegesvezető.

(Parkolás, városi belépő, hajójegyek, regisztrációs díj...stb...)

2019. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!