Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Finomhomokos tengerparton mi...

Finomhomokos tengerparton mi a legideálisabb lábbeli?

Figyelt kérdés
2019. márc. 18. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mezítláb.

Papucs, de az is leginkább kézben :-)

2019. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Legjobb szerintem is. De ha már elviselhetetlenül forró? Papucs szerintem is meg, amiből legalább könnyű kirázni. Tippek még?
2019. márc. 18. 14:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindenhol ezt a vízi cipőt használom, mert a finom homokban is lehet valami ami elvágja a lábam és nem szívesen megyek tengerbe/óceánba fürdeni úgy hogy valamim vérzik.
2019. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nu, págágyí válasza:
Mezögazdasàgi gumicsizma 😁😁😆😆😂🤣
2019. márc. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az...🙄😂
2019. márc. 23. 10:29
 6/9 ufipufi válasza:
0%
Kapca a leggtuttibb.
2019. márc. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is élvezni akartam a fincsi homokot a lábujjaim között tavaly nyáron,tényleg nagyon kellemes...ha nem délidőben teszed és biztosan nincs semmi a homokban.

Először egy rejtett kis hegyes kőre léptem,amitől vérzett a talpam,aztán meg szétégette a talpamat a homok.Szóval nagyon romantikus,tényleg,de gyorsan felhúztam utána a vízicipőmet.Még a tengerbe is azzal mentem.Sosem lehet tudni,ott is lehet tengeri sün,meg hasonló nyalánkságok.

2019. márc. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem a vízicipőmbe is belemegy a homok (Decatlonos). Nektek nem? Ti hol vettétek?
2019. ápr. 21. 18:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy belemegy,hiszen tiszta lyuk,de csak így tud könnyen megszáradni és emiatt is olyan kényelmesen szellős.Mi is ott vettük és nagyon szerettük.Sokszor még az utcán is az volt rajtunk.
2019. ápr. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!