Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha repulojegyet akarok foglaln...

Ha repulojegyet akarok foglalni az interneten keresztul, akkor a foglalassal a teljes arat is ki kell fizetnem azonnal, vagy fizethetek kesobb is?

Figyelt kérdés
Vizum kervenyhez kell mellekelni a repjegy foglalast. De ha megtagadjak a vizumot, akkor elveszik a repjegyre koltott penz? Hogyan kell ezt jol csinalni?

2019. ápr. 18. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Ha irodán keresztül foglalod, akkor egy kis ideig tudják tartani a foglalást, de ezt meg kell beszélni velük.

Melyik országról van szó?

2019. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Azonnal kell fizetni. Előbb intézd a vízumot, utána a repjegyet. Ha nem fapadossal mész, az nem fog szivatni, korrektek.
2019. ápr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hat eppen ez a problema. Ha vizumot akarok, ahhoz kell a repjegy foglalasa. Ha foglalok, akkor elvileg azonnal fizetni is kell. Ha megtagadjak a vizumot, akkor bukom a repjegy arat. Hogyan kell ezt jol csinalni?
2019. ápr. 18. 10:45
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy biztositast kötsz a jegylemondasra. Nem olyan bonyolult ez.
2019. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

Sem a kocsmárosok, sem a repjegyárusok nem dolgoznak hitelben. Soha, sehogyan. PErsze vehetsz lemondható jegyet, de annak irtózatos ára van. Nagyságrenddel drágább, mint a normális jegyek.

Irodába 2019-ben pedig csak az idióták mennek.

HA úgy érze, kockázatos a vízumod, akkor menj máshova.

2019. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, melyik országba mész. Egyáltalán nem idiótaság irodában lefoglalni a jegyet. Ott a menetrend szerintire jó ideig tartani tudják a helyet fizetés nélkül, vagy minimális foglalóval. Idióta az, aki erről nem tud. Érdemes olyan irodákat megkeresni, amelyek csak ezzel foglalkoznak, ők látják el az utazási irodákat is (pl. AirPartner). Minimális (1-2 %) kezelési költséget számítanak fel.
2019. ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Melyik ország ez ahova mennél? Mert ilyen nem hallottam még hogy előbb repjegy kell, aztán vízum. Ez nem logikus. Nem olvastál félre valamit?
2019. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

biztos nem olvasott felre semmit, vizumhoz altalaban repjegy kell meghozza return

de a vizumot altalaban nem tagadjak meg, nyugodtan vedd meg a repjegyet, en mindog igy csinalom es soha nem volt gondom

2019. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó! Baromságot ne állíts. Puszira nem adnak vízumot, így megtagadható. Ezért kell először az
2019. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
@9 A legtöbb országban a turistavízum egyszerű pénzbeszedés, nekem volt, hogy utólag vettem észre, hogy el van gépelve a nevem, a kutyát nem érdekelte. Két olyan országban jártam eddig, ahol valóban lutri, hogy megkapod-e, az egyik Csád, a másik Angola, de erősen kétlem, hogy rajtam kívül sokan járnának ilyen helyeken. Egy sima mondjuk kambodzsai vízum gyerekjáték, nyugodtan lehet repjegyet venni.
2019. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!