Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazó társat keresnék, hol...

Utazó társat keresnék, hol érdemes keresgélnem?

Figyelt kérdés
Idősebb apuka vagyok 13 éves Kisfiammal ,lakóautóval-egyedülálló Édesanyát hasonló korú gyermekkel 40 év felett.

2019. ápr. 30. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
turatars.com-on a többség pont ilyen. :D
2019. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen-azt hittem több is van---szép napot
2019. ápr. 30. 14:54
 3/6 D. Brasco ***** válasza:

A turatars.com egy rakás szar,cserébe még fizetős is!

Viszont mint ahogy azt már a többi 300csilliárd ilyen kerdesnel leirtuk van egy vagon facebook-os utitars kereső csoport!ott nezelodj

2019. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen -ezért fizetni nem szeretnék-a facebook sajnos nem jó nekem ,nem szeretném ezt reklámozni
2019. ápr. 30. 15:10
 5/6 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
3-as, miért kamuzol? A túratárs alapból nem fizetős. Csak akkor kell fizetned, ha meg szeretnéd nézni mások profilját. Túrákra jelentkezni, hirdetni, másokkal levelezni lehet fizetés nélkül is. Mellesleg 990 Ft az éves díj, ez nem olyan nagy összeg. Számold már ki, mennyire jön ki egy hónap.
2019. máj. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elnézést én még nem fizettem,de nem is jelent meg a hirdetésem
2019. máj. 5. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!