Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ez a motor megfelelő lenne nekem?

ScodeX kérdése:

Ez a motor megfelelő lenne nekem?

Figyelt kérdés
Most szeretném megcsinálni a motoros jogsit(A1), de nemvagyok tisztában azzal, hogy egy 125cc-s motor mennyire birna 40-50km-n keresztül az úton gurulni? Amit kinéztem az egy Honda CBR 125r-es motor. De én nagyon szeretem az Enduros tipusú motorkerékpárokat és az lenne még a kérdésem, hogy egy Enduro motorkerékpárt belehet szerezni szerintetek 300-400.000ft-ért? ami persze jó álapotban van. Segitségeteket köszönöm!

2019. máj. 6. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi az hogy mennyire lenne kepes az uton gurulni? Ez nem egy elektromos roller bakker :D persze benzin nelkul nem sokaig de amugy ha muszakilag oks egy 125 boven jo fiatalkent. 3-400 e meg kapsz mar endurot teljesen normalisat de honda nekem fenyevekkel jobban bejon mint egy enduro, de ez mar izles kerdese. Ja es amugy az eleg draga is asszem.
2019. máj. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!