Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Csütörtökön megyek strandra,...

Csütörtökön megyek strandra, de szombaton megjött. Az utat már nem lehet lemondani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 15:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

8-10 napig tart? :O Ezen nagyot néztem. Nekem átlagos 4-5 napig tart, pedig még csak január óta menstruálok :D

Em. meg vagy tampon, vagy ha a vége felé lesz, akkor szerintem megpróbálhatsz bemenni [én egy hete voltam, akkor aznap még nagyon picit volt, és nem lett semmi bajom :)-csak kerüld a meleg vizet, mert attól erősödik]

2010. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Te jó isten. Fiú létemre mit keresek itt :D Ja tudom, jöttem meglepődni :) Miért lenne veszélyes a tampon? :O
2010. júl. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
-.-':D
2010. júl. 12. 09:03
 14/17 anonim válasza:
Abszolút nem egészségtelen a tampon, nem tudom mért ijesztgetik ezzel az emberek. Akkor van gond, ha valaki nem megfelelően használja, de arra ott van a tájékoztató. Kb 10 éve használom, és semmi bajom tőle. Ezekben a nagy melegekben ráadásul sokkal jobb és higiénikusabb. Én tampon párti vok, és a strandoláskor sem kell a parton néznem, mások hogy úszkálnak. szval hajrá!
2010. júl. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ja izé..már voltam strandon(majdnem egy hete)semmi baj nem volt(:
2010. júl. 13. 08:32
 16/17 anonim válasza:

07-06 15:48 -nek


10 nap? az nagyon sok. :-/

valahol itt gyakorin olvastam még régebben, h. akinek tovább tart 7 napnál, annak nem ártana meglátogatni a nőgyógyászt. .. :-/

2010. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
ja ám a kérdésre válaszolva, mozgással tényleg hamarabb elmúlik, nekem mindig 7 napig tartott, és amióta mozgok, 5 -6 napig tart max. :)
2010. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!