Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csütörtökön lemegyek ahhoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csütörtökön lemegyek ahhoz a lányhoz akivel összejöttem Szombaton és Vasárnap dobott. Hülye vagyok?

Figyelt kérdés

17f vagyok a lány 16 éves. Nagyon szerelmes vagyok belé és nem bírom elfelejteni :( Szombaton délután igent mondott és Vasárnap este mondta ráadásul MSN-en,hogy jobb külön külön :( És azt akarom,hogy a szemembe mondja,hogy nem:(

Van rá esély,hogy azt mondja,hogy hülye voltam folytassuk tovább ? :/


2011. márc. 29. 21:23
1 2
 1/11 Kingaa1 ***** válasza:
nem sok
2011. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
arra csekély de viszont ennyi idősen volt egy barátnőm, kidobott, szenvedtem utána, de 2 hónap múlva már nem is érdekelt a csaj, viszont 3 hónappal a szakítás után felkeresett hogy folytassuk. összejöttünk ugyan, de 3 nappal később sem motivált a leányzó, meg úgy viselkedett velem mint régen szóval kidobtam. ha egyszer már vége van valaminek, kicsi az esély hogy jó lesz újra nekifutással. "Ritka hogy az újramikrózott kaja olyan finom legyen mint a friss" persze vannak kivételek.:)
2011. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja, ne kínozd magad
2011. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha tudod a szándékod, amivel odamész, és tudod is, hogy mit beszélsz, akkor persze menjél. De ha ez csak egy légből kapott ötlet, amivel az 1. percnél besülsz, azt meg nem ajánlom.

Az ellenségeskedésnek meg rossz következményei is lehetnek. Jobb a békesség, és ahogy mondani szokták: "Legyünk csak barátok".

Tudom...nincs benne a 10 legkedvesebb mondataid között, de vannak alkalmak, amikor ez az út a legsimább, és így is elkerülhetitek a további kellemetlen találkozásokat.

Kultúrált beszéddel meg lehet oldani mindent, ha csak az illető ne megy idióta.


Szóval szerintem ha tudod mivel mész oda, akkor én szurkolok.


Sok szerencsét!;)

2011. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 AndiBandi93 ***** válasza:

Szerintem csak játszik veled. Hiába szereted, ő biztos nem szeret téged és lehet nem is fog. Lehet azért dobott vasárnap mert már van egy új kiszemeltje. Ha eza helyzet akkor úgyis nemet fog mondani.

Ha pedig igent mond, lehet 2 hét múlva dob. Minden csoda 3 napig tart...

2011. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De én nem tudok csak a barátja lenni :(

Nekem ő kell mert ha nem őngyilkos leszek :(

Azt mondta h szeretett de azóta volt egy komoly veszekedésünk és nem beszéltünk 4 hónapig :S És aztán én már nem bírtam tovább és elkezdtem beszélni vele újra.

És azt mondta h a veszekedésünk óta elműlt :( És én ezt a szerelmet vissza akarom szererni :/

Azt akarom h megint szeressen úgy mint régen mert mi most nem vesztünk össze csak... megunt vagy nem tom :S

De én el akarom érni,h tudja: senki nem szereti úgy mint én :(

2011. márc. 29. 21:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Határozatlan lotyó. Hagyd a francba.
2011. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Öngyilkos...ezt te sem gondolhatod komolyan. Ilyennel nem jó viccelni. Megpróbálod..ha megy, megy, ha nem, akkor meg nem, nem kell felfújni a dolgokat, elmész bulizni, és elfelejted ős szépen, lassan, és keresel valaki mást.

Légy erős.

2011. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De muszáj megpróbálnom csütörtökön mert nem bírom ki és még jól is elsülhet :/

Bár erre kicsi az esély :(

2011. márc. 29. 21:54
 10/11 anonim ***** válasza:
ha ilyen h ü l y e , akkor van
2011. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!