Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Amszterdamba utazunk, és ki...

Amszterdamba utazunk, és ki szeretnénk mindent mindent próbálni. Bárkinek kézzel fekvő ötlete, hogy hol érdemes kezdeni a túrát?

Figyelt kérdés
Központban van szállásunk Renaissance Amsterdam Hotel-ben, környékén vagy itt szívesen állunk minden "jó" rendelkezésre :) Ott lakó "egyedek" kapcsolata is jól jöhet!
2019. máj. 30. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy kell érteni, hogy a pillangók kézzel fekvők? Szerintem inkább pénzért.

Jó kis szálló 87 ezer forint fejenként és éjszakánként a legolcsóbb szoba. Ha ennyi zsetonod van, bérelj fel egy hoszteszt, aki kalauzol. Vagy egy olyan ott lakó egyedet.


Látnivalók, de nem tudom a mindent mindent megmutatni:

[link]

2019. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen a gyors választ! Igen láttam már a fenti linket, de valahogy most nem a turista ltáványosság vonz lányok, fű a prioritás és minden ami bele tartozik :) lányok ha van magyar mégjobb. De minden extrém dologra vehetők vagyunk :)
2019. máj. 30. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Akkor a red light distict érdekelni fog.

[link]


Fűről nem tudok nyilatkozni, de tudtommal ott vannak speciális bárok, akkor bizonyos ideig - korlátok között engedett a fogyasztása.

2019. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! ez az info is használható de én valami biazlmasabbra gondoltam :) aki már volt akár helyeken és érdemes megnézni. Mindenképpen köszönöm az infot!
2019. máj. 30. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Prostizni meg füvezni a világ bármely nagyvárosában lehet, a legtöbb helyen olcsóbban, ezért Amszterdamig menni elég nagy pazarlás.
2019. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja. Gyere Kőbányára. Öt perc alatt megtalálsz mindent, amire vágysz. És még ajándékot is kapsz.
2019. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :) Amszterdam okkal lett kiválasztva ott legálisan el lehet lenni :D meg még nem voltunk arra felé.
2019. máj. 31. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!