Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani utazási...

Tudnátok ajánlani utazási célokat?

Figyelt kérdés
5 fős családként keresünk utazási célokat 2-3 napra, ami alatt városnézést tervezzünk. Természetesen olyan helyeket keresünk, amely nem a felsőárkategóriába tartozik, emellett elsősorban repülővel mennénk az adott helyre.

2019. jún. 14. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Nézzéte meg, hogy hova olcsó a repülő és oda. A szállás mindenhol nagyjából ugyanannyiba kerül (kivéve az északi országokban), szóval a repülő dönt ;)
2019. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Olaszorszag-milano, roma, pisa, bologna, bari, jo aron vannak altalaban a jegyek.


Franciaorszag-parizs- szezonon kivul en 9ezerbol szoktam megfordulni

Brusszel + brugge szinten olcso

Hollandia-eindhoven, atruccanni amsterdamba

2019. jún. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!

Bár nem írtad, hány évesek a gyerekek, de ha egy szobában szeretnétek lenni ajánlom azokat a városokat, ahol az A&O Hotels-nek vannak nagyobb családi szobái. (Ez egy franciaágyat jelent és 2 emeletes ágyat) 18 éves korig a szállás ingyenes a gyerekeknek. A reggeli (hideg svédasztalos) 6 éves korig ingyenes, felette 18 éves korig féláron van.

[link]


Konkrét városok: Berlin (Hauptbahnhof), Amsterdam, Varsó, München (Laim), Prága, Velence, (Koppenhága-Norrebro)


Prágába, mondjuk a kocsi is jó opció, és kocsival akár Salzburg (nagyon szép, 2-3 nap alatt bejárható).


(Amsterdamnál Wizzairrel Eindhovenbe olcsóbb onnan kb 1h busz.)


Mi most Berlinbe oda megyünk. A szállás 2 éjszakára (2felnőtt+3 gyerek) 47e volt. (Nekünk csak 1x kell reggeli így még kb + 6e hozzájön). Repjegy ha mobil vagy 10e/fő oda-vissza (nagy kézi+ülőhellyel) kijöhet (Ryanairnél 12 éves korig a gyerek ülőhelye ingyenes).


(Ha idén nyáron szeretnél menni, akkor egy kicsit el vagy késve.)

Ha a későbbiekre keresel úti célokat akkor érdemes az A&O Hotels kuponjait nézni, mert pl. most olyat lehet venni - néhány várost ugyan nem tartalmaz - ami 2020. dec. 31-ig jó, és 2felnőtt reggelivel+2gyerek (6 éves korig reggelivel) 2éjre 33.000,- Ft-3 éjre 47e) szallasvoucher.hu


Kuponos oldalon Koppenhága 54e körül 3 éjre (2+2), Amszterdam 50e körül.


Én ilyen kuponokkal foglaltam olyan szállodákba ahol tudtam, hogy van nagyobb családi szoba, majd foglalás után rájuk írtam, hogy 3 gyerek van, nagyobb szobát kérek. Simán átraktak egy nagyobba.

A nagyoknak a reggelit majd helyben fizetjük.

Már jövő évre lehet foglalni.

2019. jún. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!