Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A szallas.hu oldalon történő...

A szallas.hu oldalon történő foglalások megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Még soha nem foglaltam ezen az oldalon, mindenki inkább a booking.com-ot ajánlja, de nem tudom, miért. Valakinek van már tapasztalata?
2019. júl. 2. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
SZerintem szerteágazóbb a bookin.com oldala. Spanyolországba, ALbániába és TÖrökországba mindenképp. Mi ezért is használjuk azt!
2019. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Belföldre szallas.hu, külföldre én is booking.com, vagy ha olyan akkor airbnb.
2019. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízható. De ahogy az előző válaszadó is mondta, külföldön nem túl széles a választék a bookinghoz képest.
2019. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megmondom Neked, hogy miért: mert régebben volt olyan, hogy foglaltam a szállás.hu-n, az utolsó szobát, aztán a foglalás után 3 nappal még mindig foglalható volt, felhívtam a szállást (magyar), mondta, hogy ne törődjek vele, lesz szobánk, megvan a foglalásom náluk, aztán mikor odaértünk, az erkélyes classic szobából egy szuterén akart lenni :D De nem fogadtam el, kötöttem az ebet a karóhoz, hogy nem ezt foglaltuk - végül megkaptuk, amit akartunk :-) Ennek már vagy 3-4 éve, azóta azért sokat fejlődött a Szállás.hu is (úgy tudom, most már figyelnek az ilyenre, nincs többszörösen eladott szoba, stb), de ha módotok van rá, foglalás után azért egyeztessetek a szállással is - biztos, ami biztos... :-)
2019. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Négyes, a szallas.hu abban a sztoriban csak közvetítő, a tróger szállásadókat inkább a véleményekből tudod szűrni. Én belföldre szeretem használni, bár ma már sokszor Bookingon foglalok idehaza is. De megbízható, mint közvetítő.
2019. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös, pontosan tudom, hogy csak közvetítő: Azt próbáltam leírni, hogy 3-4 évvel ezelőtt, mint közvetítő, még nem volt olyan megbízható, de az utóbbi években sokat javult.

Érthetőbben: ha egy oldal azt írja, mint közvetítő, hogy az utolsó szoba, akkor a foglalásom után kutya kötelessége megszüntetni az oldalukon azt a fajta szobát "classic". De ez nem történt meg, sőt, még 3 nap múlva is fent volt. A szuterén az más kérdés, az már akár a szállásadó sara is lehet - bár nem biztos... mert ha a rendszer nem pontosan jelzi vissza, hogy mit foglaltunk, akkor a szállásadó bepróbálkozhat.

Amúgy, miután közöltem, hogy nem azt foglaltuk, a szállásadó megoldotta dolgot és azóta is minden évben megyünk, mert totál normálisak, jó áron :-)

Nekünk meg közel van egy zenei táborhoz. Most már nem kell mondani, hogy ERKÉLYES, tudják :D

2019. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, megbízható, vagy 10-szer foglaltam rajtuk keresztül és nagyon jók. Még sohasem csalódtam. Hozzá kell tennem, hogy mindig belföldre. A külföldi választékuk még nem annyira széles, de úgy látom, az is folyamatosan bővül.
2019. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na itt már azért is leszavaznak, mert a booking.com-ot használom külföldi szálláskeresésre? Anyátok ilyenkor nem csuklik? :)
2019. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Workdev, ne foglalkozz vele, én SAJÁT TAPASZTALATOMAT írtam le, korrekten, hogy azóta már javult a szállás.hu, erre 0-ára lehúznak: Szólj igazat és betörik a fejed :D :D
2019. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)


Külföldre foglaltam, és végül a booking.com-on találtam jobb ajánlatokat. De ha egyszer úgy adódik, hogy országon belül utazom, kipróbálom a szállás.hu-t is. Köszönöm még egyszer a segítséget! :)

2019. júl. 3. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!