Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Horvátországba milyen élelmisz...

Horvátországba milyen élelmiszert lehet vinni?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy húst nem lehet.

Gondolok itt ilyenekre:

-száraz tészta

-ásványvíz(üdítők)

-kenyér

-zöldségek(paprika, paradicsom, hagyma)

-gyümölcs



+botmixer


Tudom, hogy a neten írnak erről de én ezekre a konkrét dolgokra lennék kíváncsi.


2019. júl. 5. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Azt viheted mint minden szintén EU-s országba. Húst is vihetsz. De nem kell ennyire lemenni proliba. Hidd el, Horvátországba is vannak boltok, ott is lehet venni mindent
2019. júl. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Pont ugyanannyiért tudsz ott is venni, mint itthon... Ráadásul frisset. A pékáru, zöldség, gyümölcs szerintem ott finomabb...

Amúgy átvihetsz bármit a határon, mondjuk a hús tuti megbüdösödik, még hűtőtáskában is. Két eset lehetséges: besózva, bepácolva hűtőtáskában aznap vacsorára, vagy fagyasztva, mire odaérsz kiolvad és máris sütheted...


Sokkal inkább vigyél sót, borsot, cukrot, fűszereket, étolajat, amiből kevés kell és nem kell ott nagybevásárlást csinálni belőlük...

2019. júl. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jezusom, nem ugy kell erteni, hogy a vilag vegere halmozok fel kajat, hanem hogy estere erunk oda es nem akarom, hogy egybol boltba kelljen menni vacsoraert vagy masnap reggeliert. Nem ertem miert olyan nagy bun ez.

Nem mellesleg fogalmam sincs, hogy horvatorszagban milyen glutenmentes teszta talalhato ezert inkabb vinnek olyat amit mindig szoktam venni, de akkor en vagyok hulye.

Koszonom a valaszokat!

2019. júl. 5. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Jézusom, a leírásodból nem ez derül ki... Hanem hogy felpakolnád az egész szombati piacot...

Nem tudom, mi jön ki tésztából, kenyérből, lecsóból és gyümölcsökből botmixerrel készítve :-)

2019. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A horvát határon már szinte át sem engedik azt a magyar családot, amelyik nem pakolja teli az autóját ásványvízzel, májkrémmel, hagymával és száraztésztával.
2019. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az azért nem igaz, hogy ugyanaz az ár van mint itthon, de az tény, hogy nem sokkal több, és az ér nekem annyit, hogy ne kajával meg alapanyagokkal pakoljam tele az autót.
2019. júl. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!