Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ciki hátizsák helyett gurulós...

Ciki hátizsák helyett gurulós bőrönd?

Figyelt kérdés

Nem olyan igazi nagy bőrönd, a legkisebb "verzió". Csak olyan hülyén érzem magamat, hogy egy hétre (külföld) ugyan ezt vittem mint most 1 napra fogom... dehát 1 napra is be kell pakolni ugyan azokat a dolgokat, csak a ruha kevesebb...

Szerintetek ciki?


2010. júl. 15. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A világbajnok spanyol csapat is gurulós bőröndöt vitt...
2010. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Dehogy ciki. Pláne most, amikor a hátizsákkal jól megizzadnál. Én a bőröndöt nemcsak azért szeretem, mert gurul, hanem azért is, mert könnyebben találom meg benne a dolgokat, átlátom az összes cuccot, és ha merev falú, még jobban is óvja a holmikat.
2010. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de én nem vagyok világbajnok spanyol csapat xD
2010. júl. 15. 09:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, mit szólnak mások? Tipikus önbizalom hiányos kérdés. Érezd jól magad az utazáson, - másnak erre sem telik.

/ Te mindennel ilyen görcsös lehetsz, igazán kár.../

2010. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha te ezt jónak érzed, akkor vidd ezt, nincs azzal baj, kitudja hogy valamikor egy hétre is ezt a kis bőröndöt vitted? Azért gondold végig, hogy hova mész, ha túrázni, vagy olyan városba ahol sok a lépcső, stb, én nem szenvednék a gurulóssal...
2010. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akinek nem tetszik az ne bámuljon!
2010. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

10:50 nem, nem vagyok ilyen csak kérdeztem :)


Köszi a válaszokat!

2010. júl. 16. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!