Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A kézipoggyász és a táska ami...

A kézipoggyász és a táska ami a vállamon van ugyanaz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy felvihetek a gépre egy kézipoggyászt (kis gurulós bőröndre gondoltam), és mellé vihetek fel egy "női táskát" ami a vállamon van? Nem tudtam jobban megfogalmazni. :)
2010. júl. 18. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem.Kézipoggyász csak 1 db lehet. vagy a kis gurulós bőrönd ami nem haladja meg a 10 kg. vagy a kézi táskád..

de csinálhatod azt amit sokan csinálunk..A kis kézitáskát de bele a kézipoggyászba...

2010. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet egy kézipoggyászod. (pl. hátizsák), és pluszban még felvihetsz a gépre laptopot (laptop táskában), fényképzőgépet.
2010. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A női táska olyan, mint a férfiaknak a zsebük. Engem simán felengedtek eddig mindig retikül + kézipoggyásszal. Persze nem a hatalmas retikülre gondolok, hanem amibe éppcsak a legfontosabbak férnek bele.
2010. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi most jöttünk haza görögből, elég szigorúan nézték (ferihegyen), hogy kinél hány táska van, szóval vagy a gurulós vagy a válltáska, ha nem akarsz kockáztatni, vagy maradjon annyi hely a gurulósban, hogy a válltáskát bele tudd tenni, ha nem engednek fel 2-vel. A görögök annyira nem voltak szigorúak.

És a gépre a bőröndök tömegét is nagyon szigorúan nézik, 1 ember csak 1 bőröndöt vihet, max 20 kg-os lehet!

2010. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet több 20kg-nál, csak akkor valamennyi pótdíjat kell fizetni.
2010. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2500 ft/kg a pótdíj, szóval nem kevés....
2010. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

10 kg a max, mit felengednek, hivatalosan 8, de ha úl nagy akkor 10-et is vihetsz.

Csak 1 csomagot vihetsz fel, ha fapadoson utazol Laptop-ot se, csak 1-et!!!

A válladon nem lesz semmi, a kabátod, kardigánod is a kézipoggyászod súlyához megy, ahogy az öved, vagy a telefonod a zsebedböl, söt, ha csizmád van, vagy magsabb cipöd, az is.

2010. júl. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A feladandó poggyász súlya változó, 1-2 börönd lehet, 15 kg-tól 23-ig.
2010. júl. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

01:01-es vagyok

ha úl nagy=HA NEM TÙL NAGY, bocsi

2010. júl. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én pár napja jöttem haza Görögországból. A börönd, amit nem viszünk magunkkal a gépre, az max 20 kg-os lehetett és mindenki csak 1-et vihetett. Ha átlépte valaki a 20 kg-ot, akkor kilónként 2500 Ft-ot kellett fizetnie.

A gépre magunkkal csak 1 táskát vihettünk, max 5 kg-osat és akkorát, hogy a felső tartóba beleférjen. Pontos méretet nem tudok, de ha kell utánanézek.

Az átvizsgáláson le kellett venni az övet, nekem a cipőt is, zsebből persze ki kell mindent pakolni, átvilágítják a válltáskát, vagyis azt, amit magaddal viszel a gépre. Ebben semmi folyadék vagy szúró/vágó eszköz nem lehet!

2010. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!