Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Érdekelne, hogy valaki elment...

Érdekelne, hogy valaki elment e olyan üdülésre, amikor levélben értesítették, hogy megnyerte, és mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Egy utazási irodától kaptam levelet,hogy nyertem 1 év ingyen tagságot,és 8napos 2személyes Egyiptomi utazást,4*-os hajóúttal.Csak el kell mennem Győrbe,egy előadás keretében adják át a nyereményt.volt már valaki ilyenen?jó lenne,elmenni,csak hát félek a buktatóktól!tapasztalat?
2010. júl. 19. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Az előadásra elmész,azzal még nem vesztesz,de lehet vmit vásárolnod kell ezért...
2010. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Részt vettél valamilyen nyereményjátékon? beküldtél valamit?

Ha nem akkor kamu.


Pl barátnöm nyert egy utat, de ott konkrétan az x termék kódjait gyüjtötte beküldte és megnyerte. egy másik a startlapon nyert ugyan így, de mindegyik tudta hogy játszott és azért nyert. ha nem játszottál akkor kamu az egész.

2010. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Beck Reisen. Tépd össze és dobd ki a levelet. A környezetemben rengetegen kaptak ilyen levelet, a szüleim is. Ingyen nem adnak semmit, lehetetlen, hogy csak azért, mert végighallgatsz egy előadást, utazhatsz. Annak idején, amikor elindultak ezek a cégek, még elég volt egy ingyen ebéd felajánlása, hogy elcsalják az embereket az egynapos kirándulásokra, ahol aztán hiper-szuper gyapjúgarnitúrákat és főzőedényeket lehetett vásárolni. Ma már nem elég, kell ajánlani valami mást is. De biztos lehetsz benne, hogy van csavar a dologban, ingyen nem adnak semmit. Az elsőnek annyiban igaza van, hogy ha elmész az előadásra, azzal nem vesztessz, esetleg az idődet pazarlod. De ha már ott vagy, azon vannak minden eszközzel (nem erőszakkal, pszichikai, érzelmi ráhatással és ebben ma már profik), hogy vásárolj valamit. Akkor nem tudom, mi van, ha nem vásárolsz, de a két szép szemedért nem fognak elvinni Egyiptomba egy Nílusi hajóútra.
2010. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kár az útiköltségért, ez átverés. Persze, ingyen adják az utazást, ha veszel előtte potom 2 millióért üdülési jogot...
2010. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezen az előadáson tuti kell valamit venni.....

Hallottam olyanról, hgy addig nem engedték ki az embereket a teremből, ameddig mindenki nem vette meg a terméket. persze ez biztos szélsőséges eset, de van ilyen is:S

2010. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ilyen utazást már mi is nyertünk, el kellett mennünk egy előadást meghallgatni, ahol megvehettük volna az üdülési jogot egy elég drága összegért. A telefonban azzal csábítottak, hogy csak a szerződést kell aláírni és utazhatunk is.
2010. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi,mindenkinek!meg vagyok győzve!tehát ez csak csalás megint!mikor akar végre valaki valami jót is tenni,nem csak átverni a népet!
2010. aug. 3. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!