Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » American Airlines légitársaság...

American Airlines légitársasággal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Transzatlanti út előtt állunk.

Rendesek, kedvesek? Normális a kaja? Minden érdekelne.


2011. nov. 15. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

USAban elek, magyarorszagi latogatasaim soran tobbszor utaztam veluk.

Teljesen meg voltam elegedve a szemelyzet viselkedesevel. A repulogepeik nem tul lelakottak.

A NY-Bp jaraton adtak kajat ami eheto volt. A NY-Los Angeles jaraton viszont mar nem adnak kajat.

Amugy az ugyfelszolgalatuk is eleg klassz. A fonokom miatt tobbszor hivtam oket ilyen-olyan problemaval es mindig nagyon segitokeszek voltak.

2011. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen korrekt, jó szolgáltatást nyujtó amerikai(!) légitársaság.

Amerikai azért fontos, mert szerintem a hagyományos europaiak (pl. Swiss, Lufi, BA) ugyanazon az utvonalon jobb szolgáltatást nyujtanak.


Többször repültem már Americannel hosszutavon is (Frankfurt - Dallas / NYC, Zurich - NYC), és Amerikán belül is (nyugati parton, ill. USA-n keresztül is).

2011. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mentem veluk Bp -> NY -> SF, teljesen okes volt. Az egyetelen problema az volt, hogy a halmozodo kesesek miatt este 9 helyett ejfelkor ertem friszkoba. De ez nem tudom, hogy mennyie az o hibajuk. A csomagom meg a kovetkezo NY -> SF jarattal jott. :-(
2011. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedves hozzászólók! Ülőhelyet nem lehet kiválasztani jegyvételnél? Én nem láttam sehol ezt az opciót és már a bankkártya adataimat kéne megadni, de ha rányomok, akkor már ki van fizetve és ki tudja hol ülök. ha mondjuk maradt 5 ülőhely a gépen és mind szopás helyen van, az azért elég nagy gáz :/
2017. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!