Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit vigyek nyaralásra? 10...

Mit vigyek nyaralásra? 10 napra megyek gyulára megyünk városba strandra ilyenek

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 10:49
 1/8 anonim válasza:
54%
rotációs kapát.
2010. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
-.-
2010. júl. 22. 14:07
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Egy ruha+1 bugyi+1 fürdőruha, törölköző és sok mosópor és sok pénz+ gázpisztoly, nehogy megtámadjanak a péz miatt.:)
2010. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
normális válasz?
2010. júl. 23. 13:04
 5/8 anonim válasza:
Ruhák, pénz, minden ami a strandra kell és amit amúgy is elhoznál akkor is ha nem ide jönnél.Amúgy a belépő a fürdőbe már elég drága, hiába vagyok gyulai nem járok sokszor ki.
2010. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
a biztonság kedvéért érdemes meleg ruhát is vinni, és vizet az útra
2010. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én Gyulai voltam.Gyula tök olcsó...már tudom:)Mindenképp menjetek ki a strandra.Törölköző,valami a fejed alá ha nem bérelsz napágyat vagy hintát.A cuccokra figyeljetek mindenképp.Kabint is lehet bérleni,oda el tudtok mindent zárni.Döntő többségben a strandon kint csak füves rész van.A Körös közel van ezért oda is érdemes kimenni.Főként a Szanazugot keressétek fel!jet-sky,kajak,kenu,vizibicaj,motorcsónak is van.Vigyetek szúnyogírtót,plédet,piknik cuccot.Gyulán leginkább kiülős helyek vannak...éttermek,pub-ok.1 érdemleges disco van.(erre a ruházat miatt utalok)Amúgy mindent megkaptok a városban.Ha akartok kondizni óriási konditerem is van.(ott dolgoztam)Oda kell törci,és edzős cucc.De nem érdemes flancolni mert furán néznének rátok:)Van Lidl,Tesco,Aldi stb is a városhatáron.Távolságok nincsenek Gyulán.Jah és van gokart pálya is.És ha unatkoztok át tudtok menni Csabára a Centerbe a moziba.Ajánlom még a közelben a Szarvasi arborétumot.Át tudjátok gondolni mi kell ezekhez...
2010. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem néznek furán,ha csinin vagy öltözve:).Én úgy szoktam,és nem vettem észre,mondjuk nem is azzal foglalkozom.A fürdője elég jó,de az ár-minőséghez képest hát...,vannak jobb fürdők is Magyarországon,egy kicsit el vannak szállva a belépővel!!!A fürdő környékén vigyázzatok a parkolással,mert minket vasárnap(azt hittük nem kell olyankor jegyet venni)is megbüntettek.Nagyon szép város,ajánlom a Hamburger bárt a figyelmetekbe:),tuti bejön!!!Nincs olyan ember,akinek nem jön be:),nekem a Camember buri a kedvencem.Nekem még sosem loptak a strandon,mondjuk a tatyómat mindig odarakom a fogasra,mikor megyek a medencébe látható helyre,amúgy még rendőrök is vannak a fürdőben.A városban nem kell félni,este nyugodtan sétálgathattok,nem jellemző a megtámadás:).Ha kell valami van:Spar,Tesco(egy kicsit messzebb).Feltétlenül nézzétek meg a várat(be van rendezve:)),a 100 éves cukrászdát(belül,menjetek be,és megmutatják,gyönyörű kanapék,meg festmények vannak).Én ezeket nem hagynám ki.Békéscsaba egy nagy 0 Gyulához képest,oda,ha esik az eső,akkor ott a centerben ott a mozim,de abba sem a legújabb filmek mennek:(,meg ott van egy igényes disco:Babylon Club. Remélem tudtam valamit segíteni,ja és szúnyogok vannak!!!
2010. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!