Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Külföldi nyaralásra hazai...

Külföldi nyaralásra hazai kaját vinni igénytelen dolog?

Figyelt kérdés

Én a kinti kaják megismerésére szavazok, de sokan nem.

Nyaraltam olyanokkal, akik vitték magukkal a magyar májkrémet, pedig megengedhették volna maguknak az éttermeket is...


2011. ápr. 29. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Igenytelen igen. Ha valakinek van penze kulfoldre utazni,akkor ne vigyen majkremet.
2011. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Tipikus magyar szokas....
2011. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem a biztonság kedvéért haza kaját de többnyire én is külföldön vásároltam be a kajának valót.
2011. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Én vittem is magammal, és a helyi specialitásokat is megkóstoltam.
2011. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Relatív.Ilyesmit nem vinnék,de rágcsákat,levesporokat,kávét,azokat igen,mert annyira mégsem vagyunk ok.anyagilag,hogy minden nap étteremben együnk-általában a szálláson reggeli van,napközben rágcsa,este étterem,vagy ha nagyon ki van számítva a pénzünk,akkor veszünk valamit a boltban+ leves.Gyümölcsöket,helyi péksüteményeket mindig kint veszünk,de az a tapasztalatom,hogy a rágcsákat,amik nem súlyosak,jobb itthon megvenni,mert a legtöbb helyen azért drágább.Mi pld.arra szavazunk,ha van x forintunk,azt nem kajára költjük,hanem belépőjegyekre,helyi közlekedésre vagy valami emléktárgyra.
2011. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem igenytelen, inkabb praktikus megoldas, ezt En tapasztaltam.
2011. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
84%
Szerintem egyáltalán nem vall igénytelenségre. Mindenkinél pénztárca függő. Ha valakit zavar vagy talán "igénytelennek" tartja, hát fizesse ki helyetted, neked erre telik és kész. Attól is függ mivel utazol, mert pl. repülő esetében nem hinném, hogy megoldható. Természetesen praktikusabb olyan utazást választani, ahol benne van az árban a reggeli, vacsora. Így több idő marad a nevezetességekre, kikapcsolódásra, családra. Elvégre nyaralásról beszélünk. Én mindig olyan utat választottam ahol ezzel nem kellett foglalkozni, ki kell nézni egy akciós utat. Rengeteg a választási lehetőség, időt kell rá szánni és alaposan utána nézni a lehetőségeknek. Egyet értek az előttem hozzá szólókkal. Az is praktikus ha viszel 1-2 dolgot, viszont érdemes kipróbálni, megkóstolni más ország gasztronómiáját is. Engem speciál nem érdekel mit gondol más...
2011. ápr. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Mi is mindig vittünk Görögországba 1-2 májkrémet meg csomagolt szalámit, mert önellátó apartmanba mentünk és ezek reggelire tökéletesek voltak, persze mindig lementünk a pékségbe friss kenyeret vagy péksütit is venni. a strandon ebédeltünk valamit (gyrost vagy hasonló gyors, olcsóbb kaját) este pedig rendes étteremben ettünk, mindenfélét megkóstoltunk.

szerintem ez nem igénytelenség.

2011. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

NEM igénytelen,

hanem PRAKTIKUS !!!

2011. máj. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
68%
Nem igénytelen mi is amikor mentünk külföldre akkor is magyar kaját vittünk
2011. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!