Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Repüléskor poggyászba mennyi...

Repüléskor poggyászba mennyi gyógyszert lehet tenni?

Figyelt kérdés
Gyomorbetegségre viszek nyugtatót, és savlekötőt (ezekből két két dobozzal), plusz c vitamin, fájdalomcsillapító.
2010. júl. 22. 16:18
 1/7 anonim válasza:
bármennyit
2010. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
abba a bőröndbe tedd, amit feladsz, ne a kézipoggyászba. így tényleg gyakorlatilag bármennyit. persze nem eladási mennyiséget:D de pár gyógyszerből 1-2 dobozzal simán vihetsz.
2010. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Valószínű, hogy kereskedelmi mennyiséget semmiképpen. Csak személyes használatra, de az még a kézi poggyászban is elférhet, egy neszeszerben.
2010. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én nem értek egyet azzal, hogy ne a kézi poggyászba tedd a gyógyszereidet. Szerintem ott a helye, mert mi van ha éppen kjell az a gyógyszer és az a repcsi "gyomrában" ven, tehát nem jutsz hozzá! Szóval legyen Nálad kéznél!!
2010. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvehetik a gyógyszert, ha nem csak annyi van nálad, amennyi épp a repülés alatt kel. tapasztalat.
2010. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*kell, és persze a kézipoggyászra értettem, nem a bőröndre.

szerintem vágj le a levélből 1-2 szemet az olyan gyógyszerekből, ami a repülés alatt kellhet, a többit tedd a bőröndbe. tényleg nem lenne jó, ha 1-2 doboznyi gyógyszert elvennének. lehet, hogy le se sz*rják, de nem kéne kockáztatni. amikor én repültem görögo-ba, ott nagyon szigorúan nézték ezt, persze ferihegyen, visszafelé a görögök nem.

2010. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és ha jól tudom van ugye a nagy poggyász ammit feladok, és vihetek egy kézipoggyászt, még ez is oké, de felvihetem az ölembe a laptopot is? beszélgettem egy gyakori utazóval és ő azt mondta igen, de ki tudja...
2010. júl. 24. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!