Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Easyjettel utazom, sajtokat...

Easyjettel utazom, sajtokat pakolhatom feladandó poggyászba?

Figyelt kérdés
Élelmiszert elvileg kézibe kéne, de krémsajtokat úgy tudom nem lehet felvinni, mert folyékony anyagnak minősül. Feladandóba meg romlandó tételt nem lehet. Kérdés, hogy a sajt romlik-e vagy csak megérik ? :D
2010. dec. 10. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg abba kell tenni amit feladsz csomagot,gépre nem lehet vinni mivel folyadéknak számit.
2010. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feadando a tutti. Ott nem szolnak erte. Kezipoggyäszban necces. Vagy bejön, vagy nem! Bär Ferihegyen kifele nem sokat szenyoznak. Inkäbb hazafele külföldön! En a heten tele voltam kajäval kezipoggyäszban: hurka, kolbäsz, turo rudi, stbstb. Kutya nem szolt erte!
2010. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

EU-n belül lehet "romlandót" is!

Romlandó pedig elsösorban a hús. A csoki, Túró Rudi nem számít annak. A Sajtot spec. nem tudom, bocsi, de sztem romlandó. (Mindegy, mert EU-n belülre mész, nem?)

2010. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen EU-n belül párizsból ferihegyre, akkor megy feladandóba az a tuti :D köszi
2010. dec. 10. 19:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!